دانلود Greenify 4.7.6 اندروید – برنامه کاهش مصرف باتری + مود

دانلود Greenify 4.7.6 اندروید – برنامه کاهش مصرف باتری + مود

برنامه Greenify (گرینیفای) برای اندروید
بهترین اپلیکیشن افزایش سرعت گوشی

نسخه کامل بدون نیاز به کلید فعالسازی + نسخه مود شده


Greenify از محبوب ترین، کارسازترین و قدرتمندترین نرم افزارهای بهینه ساز عملکرد کل گوشی‌ها و تبلت های اندرویدی می‌باشد؛ این نرم‌افزار علی رغم رایگان بودنش، برای کامل شدن قابلیت هایش یک کلید فعال‌سازی به قیمت 4.99 دلار دارد؛ ولی ما در فول کده، نسخه‌ی کامل آن را بدون نیاز به کلید فعال‌سازی قرار داده‌ایم. نسخه ای که کلید فعال‌سازی در ان نهفته شده و به کلید نیاز ندارد و همه امکاناتش به صورت نامحدود در دستان شماست!

نرم افزار Greenify  قادر است تا برنامه های بلا استفاده شما را به حالت خواب (Hibernate) ببرد تا منابع شما آزاد شوند و در نهایت این امر باعث کاهش مصرف باتری و افزایش سرعت گوشی مانند روز اولی که آن را خریده بودید خواهد شد.

با داشتن اپلیکیشن Greenify، دیگر نگران زود تمام شدن شارژ باتری و همچنین کم شدن سرعت گوشی اندرویدی خود نباشید! Greenify نرم‌افزاری قدرتمند برای مدیریت برنامه‌های بدون مصرف می‌باشد که برنامه‌های کاربردی‌ای را که از آن‌ها استفاده ای ندارید را به حالت خواب می‌برد و مانع از کند شدن سرعت گوشیتان شده و در مصرف باتری صرفه‌جویی می‌شود! مجموعه امکانات و پارامترهای Greenify سرعت پردازش دستگاه شما را نیز به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد!

روش کارکرد برنامه ی Greenify نسبت به اپلیکیشن‌های مشابه کاملا متفاوت می‌باشد؛ به طوری که شما می‌توانید به راحتی نرم‌افزارها را به محض احتیاج فرا بخوانید و آن‌ها را اجرا کنید؛ روش کار نرم افزار بدین گونه است که برنامه از حافظه‌ی نهانی گوشی غیر فعال می‌شود؛ اما به محض احظار توسط شما، با سرعتی بالا اجرا می‌گردد و عملیات بهینه‌سازی را با سرعتی باور نکردنی انجام می‌دهد!

این برنامه تقریبا نسبت به تمام برنامه‌های دیگر متفاوت است؛ به طوری که بر خلاف برنامه‌ی Auto starts، می‌توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید که نشان دهنده‌ی محیط یوزر فرندلی آن بوده و یا بر خلاف برنامه‌های تسک کیلر که اقدام به بستن برنامه‌ها می‌کنند و این در نوع خود قابلیت بی نظیری است!

صرفا جهت اطلاع!
نرم افزار گرینیفای Renew my Phone لقب گرفته است یعنی گوشی اندرویدی شما را همانند روز اولی که خریدید سریع و پر سرعت و کم مصرف می کند!

جعبه دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 4.7.6
  • نسخه مورد نیاز Android +4.4
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک