حمایت از فول کده

وبسایت فول کده وابسته به هیچ سازمان یا موسسه دولتی نیست و تماما با هزینه‌ی شخصی ایجاد گردیده است؛ لذا شما عزیزان می‌توانید با کمک‌های مالی یا معنوی خود از ما حمایت کنید.

همانطور که می‌دانید، هزینه‌های فنی سایت، نگه‌داری و ارتقاء آن و همچنین مدت زمانی که صرف نوشتن و نشر مطالب می‌شود (که ممکن است ساعت‌ها به طول بیانجامد)، همگی نیازمند هزینه‌اند؛ که بخشی از آن از طریق تبلیغات و بخشی از طریق کمک‌های مالی شما تامین می‌شود.

حمایت مالی

حمایت مالی یا Donation، به معنای اهدای پول یا منابع مالی به یک فرد حقیقی یا حقوقی به صورت برگشت‌ناپذیر و با اهداف خیریه است. حمایت مالی یا Donation یکی از منابع رایج تامین مالی موسسات و سازمانهای غیرانتفاعی است. موسسات غیرانتفاعی، موسساتی هستند که بدون دریافت هزینه، به ارائه‌ی خدمات رایگان عام المنفعه می‌پردازند.

در این شیوه، افرادی که به‌طور رایگان از خدمات و فعالیت‌های سازمان بهره‌مند می‌شوند، می‌توانند به‌منظور مشارکت در فعالیت‌ها و ادراک حس خوشایند سهیم بودن در خروجی‌های سازمان، بر اساس توانمندی مالی خود، مبلغی را به عنوان حمایت برای سازمان پرداخت نمایند.

از طریق کادر زیر، می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و بقیه مراحل پرداخت و وارد کردن اطلاعات خود را طی کنید:

مبلغ ریال (min 1,000 تومان)

ایجاد حمایت مالی

حمایت معنوی

شما می‌توانید به‌سادگی با معرفی سایت فول کده در شبکه‌های اجتماعی، انجمن‌های گفت‌وگوی اینترنتی، سایت‌های اشتراک گذاری لینک، دایرکتوری‌ها و… از ما حمایت کنید.