تبلیغات

رابط کاربری MIUI 9 شیائومی با اندروید 7 و سه ویژگی منحصر به فرد معرفی شد

رابط کاربری MIUI 9 شیائومی با اندروید 7 و سه ویژگی منحصر به فرد معرفی شد
نوشته شده توسط رضا عبدالهی

رابط کاربری MIUI 9 شیائومی با اندروید 7 و سه ویژگی منحصر به فرد معرفی شد

در رویدادی که در شهر پکن چین برگزار شد شرکت شیائومی نسخه جدیدی از رابط کاربری MIUI 9 را با سه قابلیت کلیدی و جدید به نمایش گذاشت.

این رابط کاربری بر پایه اندروید 7 (نوقا) و به طور اختصاصی برای شیائومی MIUI 9 با سه قابلیت جدید ساخته شده است.

سه قابلیت کلیدی MIUI 9 :

  1. جست و جوی عکس (Image search)
  2. دستیار هوشمند (Smart assistant)
  3. برنامه اجرای هوشمند نرم‌افزار (Smart app launcher)

جستجوری هوشمند تصاویر در miui 9
قابلیت جستجوی عکس در دیوایس‌ های شیائومی کاملا جدید است اما احتمالا این ویژگی را در برنامه عکس گوگل (Photos app) دیده‌اید. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید تصاویر خود را با کلمات کلیدی مثل Selfie، Face و Blue پیدا کنید.

برنامه اجرای هوشمند نرم‌افزار miui 9
قابلیت دیگر رابط کاربری MIUI 9 به اجرای هوشمند نرم‌افزار معروف است، این ویژگی برنامه‌های مورد نیاز شما را بر اساس محتوایی که در گوشی مشاهده می‌کنید اجرا می‌کند. برای مثال در صورتی که صحبت از سفر و گشت و گذار می‌شود برای شما برنامه گوگل مپ را باز می‌کند، یا در صورتی که در مورد یک آرتیست مطلبی می‌خوانید این قابلیت مطالب کامل‌تر و بیشتری را به شما پیشنهاد می‌کند.

دستیار هوشمند miui 9
سومین ویژگی رابط کاربری MIUI 9 برنامه دستیار هوشمند است که موارد مورد نیاز شما را از عکس گرفته تا متن پیدا کرده و برای شما به نمایش در می‌آورد. می‌توان این ویژگی را با دستیار گوگل مقایسه کرد اما همان‌طور که می‌دانید این محصول در حال حاضر تنها در چین عرضه شده و تا عرضه جهانی آن این مقایسه را انجام نمی‌دهیم.

علاوه بر موارد ذکر شده شیائومی خبر از اجرای سریع‌تر برنامه‌ها داد؛ با بهبود نرم‌افزاری CPU و بازخورد لمسی MIUI 9 حالا برنامه‌ها نرم‌تر و سریع‌تر از همیشه اجرا می‌شوند. برای مثال در استفاده از برنامه‌ای بخصوص تمامی منابع سخت افزاری در راستای اجرای بهتر برنامه شما با هم همراه می‌شوند.

شیائومی در این رویداد اعلام کرد که 2.8 میلیون کاربر از 142 کشور جهان و با 55 زبان گوناگون در حال استفاده از محصولات MIUI این شرکت هستند.

 

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

رضا عبدالهی

[ مدیر فول کده ]

abdolahi40 از کرمانشاه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه