تبلیغات

تاریخ اتمام سریال Game of Thrones

چکیده مطلب : سریال Game of Thrones در سال ۲۰۱۸ تمام می‌شود

هر قدر هم که از مجموعه‌ی تلویزیونی «بازی تاج و تخت» یا همان Game of Thrones خوش‌تان بیاید، باز هم می‌دانید که این سریال قرار است روزی تمام شود. هر چه باشد ادامه‌ی ساخت این سریال، هر قدر هم که خوب ساخته شود، اگر فقط به دلیل جذب مخاطب باشد،‌ کش دادن محسوب می‌شود؛ طوری که حتی همین حالا هم سریال Game of Thrones دیگر رمان‌ها را دنبال نمی‌کند و داستان خودش را دارد. شبکه‌ی تلویزیون HBO، تهیه‌کننده‌ی سریال Game of Thrones، تایید کرده است که در سال ۲۰۱۸ این مجموعه‌ی تلویزیونی به پایان خواهد رسید.

اگر ایده و قصه‌ی جدیدی برای تعریف در دنیای Game of Thrones داشته باشند، به هیچ وجه به سادگی از کنار آن رد نخواهند شد.

«کیسی بلویز» (Casey Bloys)، مدیر برنامه‌ریزی شبکه‌ی HBO اخیرا در برنامه‌ی خبری سازمان منتقدان تلویزیون، تایید کرده است که فصل هشتم مجموعه‌ی Game of Thrones، پایان این سریال را رقم خواهد زد.

بلویز در مصاحبه‌ی خود به خبرگزاری Entertainment Weekly گفته است که از همان ابتدا فصل‌های مشخصی را برای سریال در نظر گرفته بودند و قصد داشته‌اند تا سریال را در سال ۲۰۱۸ تمام کنند. قرار است دو فصل کوتاه، در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ پخش شوند. این دو فصل، مجموعا سیزده قسمت را در خود جای خواهند داد.

البته بلویز به این موضوع اشاره کرده است که اگر ایده و قصه‌ی جدیدی برای تعریف در دنیای Game of Thrones داشته باشند، به هیچ وجه به سادگی از کنار آن رد نخواهند شد؛ یعنی از همین حالا هم می‌توانید مطمئن باشید که مجمو‌عه‌های فرعی Game of Thrones ساخته خواهند شد.

منبع: The Verge و DIGIKALA

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه