فول کده
ورود عضویت
تبلیغات

گلکسی S8 با دوربین دوتایی و نمایشگر ۴K خواهد آمد

گلکسی S8 با دوربین دوتایی و نمایشگر ۴K خواهد آمد
هادی اکبرزاده
نوشته شده توسط هادی اکبرزاده

اگر درمورد گلکسی S7 و S7 edge منتظر رونمایی از یک گوشی با دوربین دوتایی بودید و بعد از عرضه‌ی این گوشی‌ها ناامید شدید، حالا می‌توانید با امید بیش‌تر منتظر گلکسی S8 در سال ۲۰۱۷ باشید.

یک منبع چینی اطلاع داده پرچم‌دار آینده‌ی سامسونگ دوربین دوتایی دارد و ماژول‌های آن توسط سامسونگ موتورز (Semco) ساخته می‌شود. درست در همین موقعیت که سامسونگ درگیر برنامه‌ای برای تولید دوربین دوتایی S8 بوده و در عین حال به فکر نرم‌افزارهای مناسب برای استفاده‌ی بهتر از امکانات دوربین دوتایی توسط کاربران است، شایعاتی منتشر شده‌اند که می‌گویند ماجرای مجهز کردن آيفون ۷ پلاس به دوربین دوتایی منتفی شده است.

گلکسی S8 مجهز به نمایشگر ۴K خواهد بودکه این احتمالا به‌خاطر تمایل روزافزون کاربران گوشی‌های هوشمند به استفاده از محتواهای واقعیت مجازی است.

هرچند سامسونگ هر سال به فکر رقابت هرچه جدی‌تر با پرچم‌داران اپل است، اما شایعه‌ی ملغی شدن دوربین دوتایی آیفون هم تاثیری روی تصمیم سامسونگ نخواهد داشت و حتی این شرکت را مصمم‌تر می‌کند که از رقیبش پیش بیفتد.

علاوه‌بر این گفته می‌شود S8 مجهز به نمایشگر ۴K خواهد بود. یکی از دلایل در نظر گرفتن چنین نمایشگری، تمایل روزافزون کاربران گوشی‌های هوشمند به استفاده از محتواهای واقعیت مجازی است. البته در این زمینه احتمالا بزرگ‌ترین مشکلی که سر راه سامسونگ قرار می‌گیرد، میزان مصرف باتری است. در روزهایی که کاربران از گوشی‌های رده‌بالا انتظار دارند با یک‌بار شارژ تا ساعت‌های زیادی قابل‌استفاده باشند، داشتن یک نمایشگر ۴K احتمالا باعث می‌شود سامسونگ به فکر یک باتری با ظرفیت بالاتر باشد. ظاهرا این شرکت می‌خواهد پرچم‌دار بعدی‌اش را با عمر باتری ۲۴ ساعت با یک‌بار شارژ ارایه دهد. وقتی این دستگاه را در کنار پرچم‌دار فعلی سامسونگ یعنی S7 قرار می‌دهیم، با وجود نمایشگر Super AMOLED و باتری بزرگ‌تر هنوز هم نمی‌توانیم درمورد عمر باتری وعده‌داده شده چندان مطمئن باشیم.

در حال حاضر این تمام اطلاعاتی است که درمورد گلکسی S8 در دسترس داریم. چیزی درباره‌ی تراشه گفته نشده اما حدس ما این است که این گوشی از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۰ استفاده کند؛ تراشه‌ای به کارآمدی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ اما طبعا با مزایای بیشتر.

در مورد این‌که قیمت تمام‌شده‌ی این گوشی چقدر خواهد بود هم بحث‌هایی وجود دارد. باید دید این گوشی با چنین مشخصاتی می‌تواند با قیمتی عرضه شود که بازار را -به‌ويژه در مناطقی که شرایط خرید اقساطی از اپراتور وجود ندارد- به دست بگیرد یا خیر.

منبع:  WCCF Tech و دیجی کالا

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین نظرات

  • تعریف سیستم نظرات: سیستم نظرات، محلی است تا شما دوستان عزیز بتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطلب قرار گرفته بنویسید، نه چیز دیگری!
  • نظراتی که به بهبود پست کمک کنند، با ذکر نام ارسال کننده به پست اضافه خواهند شد.
  • برای ارسال نظر، نیازی به سلام و احوال‌پرسی نیست و این فقط به خاطر ساده‌تر و سریع تر شدن متن می‌باشد.
  • دیدگاهی که ارسال می‌کنید، حتما باید درباره‌ی پست قرار گرفته باشد؛ نظرات پست‌های دیگر را در جای خود بنویسید در غیر این‌صورت تایید یا پاسخ داده نخواهند شد.
  • سوالی که جواب آن در پست وجود داشته باشد، تایید یا پاسخ داده نخواهد شد.
  • برای پاسخ دادن به نظرات دیگران، از گزینه‌ی پاسخ کنار هر دیدگاه استفاده کرده و یک نظر جدید ارسال نفرمایید. همچنین برای ارسال نظر جدید از گزینه‌های مربوط به پاسخ استفاده نکنید.
  • دوستان عزیز واقعا نظر لطف شماست اما متن‌های کوتاهی مانند "مرسی"، "عالی بود" ممکن است تایید نشوند. این به خاطر شلوغ نشدن قسمت نظرات است.
  • بهتر است برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید و سپس با اکانت خود وارد شده و نظرتان را ارسال کنید.
  • قوانین نظرات در طول زمان در این قسمت اضافه و تغییر داده می‌شوند و می‌توانید از این قسمت بررسی کنید.
  • این قوانین شامل پست های قدیمی نمی‌شود ولی نظرات پست های قدیمی نیز در صورت نیاز اصلاح خواهند شد.

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه