تبلیغات

دانلود GifCam 5.1 فیلمبرداری از صفحه نمایش با فرمت GIF برای کامپیوتر

دانلود GifCam 5.1 فیلمبرداری از صفحه نمایش با فرمت GIF برای کامپیوتر

GifCam
فیلمبرداری از صفحه نمایش با فرمت GIF برای کامپیوتر
برنامه پورتابل بوده و نیازی به نصب ندارد


نرم افزارهای زیادی هستند که کار ضبط از صفحه نمایش را انحام می‌دهند و هر یک به سهم خود امکانات و عملکردهای خاص خود را دارند دارند؛ ولی هیچ‌کدام دیده نشده که بتواند از صفحه نمایش با فرمت کم حجم GIF فیلمبرداری کند و همه‌ی آنها با فرمت‌های تصویری مختلفی نظیر Avi، Mkv، Mp4 و ده‌ها فرمت دیگر ضبط می‌کنند. نرم افزار پرتابل GifCam، برای مواقعی که می‌خواهید با فرمت GIF از صفحه نمایش‌تون فیلم بگیرید یعنی شما به کمک این نرم افزار هیچ نیازی به نرم افزارهای اضافی که بخواهید فیلم ضبطی خود را به فرمت GIF تبدیل کنید، ندارید. نرم افزار GifCam با طراحی ساده و کاربرپسند خود شرایطی را بوجود می‌آورد که هر کاربری بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

نحوه‌ی استفاده
در ابتدا که نرم افزار را اجرا کنید یک پنجره با بدنه‌ی خالی را مشاهده می‌کنید که قسمتی از صفحه نمایش شما را نمایش می‌دهد. هر فعالیتی را که در این محدوده انجام دهید، با زدن دکمه‌ی Rec به راحتی می‌توانید تمامی حرکت‌ها را ضبط کرده و اگر خواستید نیز می‌توانید در حین ضبط، کادر نرم افزار را بزرگ یا کوچک کنید.

در اصل شما دو راه برای ضبط کردن دارید، راه اول به این صورت است که یکبار بر روی Rec کلیک کنید و بدون هیچ زخمتی هرچه خواستید ضبط کنید. راه دیگر استفاده از دکمه‌ی Frame است که به شکل دستی و تک تک برای هر کاری که انجام می‌دهید یک فریم ایجاد کنید. دکمه Edit نیز برای هر دو روش کاربرد دارد، شما با استفاده از این دکمه می‌توانید فریم‌های ناخواسته را حذف کنید یا زمان تأخیر هر فریم را کاهش یا افزایش دهید.

باکس دانلود (نیم‌بها)

  • نسخه فایل 5.1
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک