انکودر PHP آنلاین – کد کردن ، رمزنگاری و محافظت از کدهای پی اچ پی

انکودر PHP آنلاین – کد کردن ، رمزنگاری و محافظت از کدهای پی اچ پی

متاسفانه اکثر سرویس‌های کدگذاری و رمزنگاری آنلاین و رایگانی که وجود دارند، از الگوریتم‌های ساده‌ای چون base64 و … برای رمزنگاری استفاده می‌کنند؛ که این باعث می‌شود تا اشخاصی که کمی نسبت به زبان PHP آشنایی کافی دارند، بتوانند طی چند حرکت ساده و در کمتر از یک ساعت، به سورس کد اصلی دسترسی پیدا کنند. این سرویس‌ها حتی از Obfuscation یا مبهم‌سازی کد نیز قبل از رمزنگاری آن استفاده نمی‌کنند؛ تا اگر سیستم رمزنگاری کد توسط مهاجمان دیکد (رمزگشایی) شد، کد اصلی در اختیار آن‌ها قرار نگیرد (مثلا کامنت‌ها وجود نداشته باشند و نام متغیرهای محلی عوض شده باشد)

اکنون با توجه به این شرایط، تصمیم گرفتیم تا خدمت شما برنامه‌نویسان و دوستان عزیز، سرویس آنلاین و رایگانی را معرفی کنیم؛ تا بتوانید به کمک آن، از کدهای خود به راحتی محافظت کنید. این سرویس، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • فشرده‌سازی کد با حذف کامنت‌ها و فواصل اضافی
  • تغییر نام متغیرها (قابلیت تغییر ندادن فیلدهای public، protected، متغیرهای global و همچنین متغیرهای استثنا)
  • رمزنگاری اختصاصی و قدرتمند

PHP Encoder/Encryptor

توجه توجه

در صورت استفاده از گزینه‌ی انکودر ابزار بالا، بایستی فایل موجود در انتهای مطلب را نیز دانلود کرده و در کنار فایل سورس‌کد انکود شده قرار دهید. و یا آنکه فایل دانلود شده را در جای دیگری قرار داده و قبل از اجرای فایل انکود شده، آن را فراخوانی کنید. همچنین بایستی ماژول ionCube برروی سرور فعال باشد. البته این ماژول، در اکثر سرورهای استاندارد امروزی فعال است؛ در غیر این صورت، با ارائه دهنده‌ی هاست و سرور بایستی در ارتباط بود.


به هیچ وجه از گزینه‌ی انکدینگ، برای تمامی فایل‌های پروژه‌ی خود استفاده نکیند؛ این کار ممکن است سرعت لود سایت را کاهش دهد. البته این کاهش سرعت چشم‌گیر نیست؛ اما اگر تعداد فراخوانی فایل‌های انکد شده در یک دوره‌ی اجرا زیاد شود، ممکن است برروی سرعت بارگزاری سایت نیز اثرگذار باشد؛ که البته این علاوه بر تعداد فایل‌ها، به حجم فایل‌ها نیز بستگی دارد.

دانلود انکودر رایگان ioncube، دانلود یون کیوب رایگان، دانلود رایگان ioncube، خرید نرم افزار ioncube، انکودر آنلاین PHP، محافظت از سورس کد PHP، جایگزین ionCube، ابفاسکیشن کدهای php، انکودر پی اچ پی رایگان، PHP Code Obfuscation، محافظت از کدهای پی اچ پی، سورس گاردین، سرویس کدگذاری php، انکودر فول کده برای PHP، انکودر PHP فول کده، خرید نرم افزار یون کیوب، خرید نرم افزار ionCube، کرک نرم افزار ionCube، رایگان کردن برنامه ionCube، چگونه از یون کیوب به صورت رایگان استفاده کنیم؟، یون کیوب پی اچ پی، php ioncube، انکودر php

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده 2 دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک