دانلود Mobile SSH 2.20 اندروید – برنامه وصل شدن به SSH

دانلود Mobile SSH 2.20 اندروید – برنامه وصل شدن به SSH

Mobile SSH (Secure Shell)
اتصال و صل شدن به SSH در اندروید


SSH

SSH یا Secure Shell، یک پروتکل اینترنتی است که امکان تبادل اطلاعات با استفاده از یک کانال امن را بین دو دستگاه متصل در شبکه ایجاد می‌کند. در این پست نحوه وصل شدن به ریموت سرور با SSH در لینوکس را یاد خواهیم گرفت. با فول کده همراه باشید.


به عنوان یک تعریف بسیار ساده می‌توان SSH را این‌گونه بیان کرد که SSH یک روش قدرتمند و پر استفاده و البته نرم‌افزاری است که برای دستیابی به امنیت شبکه طراحی شده‌است؛ هربار که داده‌ای از طرف کامپیوتر به شبکه فرستاده می‌شود، به صورت خودکار توسط SSH رمزنگاری می‌شود. هنگامی که داده به مقصد خود می‌رسد به صورت خودکار رمزگشایی می‌شود. نتیجه‌ای که خواهد داشت کدگذاری نامرئی خواهد بود. بدین صورت کاربران نهایی درگیر پروسه کدگذاری و کدگشایی نخواهند شد و از ارتباط امن خود می‌توانند به خوبی استفاده کنند. امنیت سیستم کدگذاری SSH با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده و مدرن تضمین می‌شود. تا آنجا که امروزه در سیستم‌های حیاتی و بسیار حساس از این سیستم استفاده می‌شود.

Mobile SSH یک برنامه‌ی رایگان SSH برای اندروید و برپایه‌ی OpenSSH و Putty می‌باشد.و می‌توانید با استفاده از آن به راحتی به SSH سرور خود متصل شده و دستورات لازم را روی آن اجرا کنید.

جعبه دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 2.20
  • نسخه مورد نیاز Android +2.2
  • درجه سنی 3+
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک