Slap Kings 1.3.1 دانلود بازی اسلپ کینگز اندروید (پادشاهان سیلی زنی) + مود

Slap Kings 1.3.1 دانلود بازی اسلپ کینگز اندروید (پادشاهان سیلی زنی) + مود

Slap Kings for Android (APK + MOD)
دانلود بازی اسلپ کینگز ندروید
به‌همراه نسخه مود شده (خرید رایگان و پول بی‌نهایت)


سیلی بزنید وگرنه سیلی می‌خورید! ضربات سیلی شما باید برتر از تمام حریفان باشد. در این صورت می‌توانید شاهد خارج شدن رقیبان از صحنه مسابقه باشید. آیا خودتان را برای انجام این بازی، مناسب می‌دانید؟ توان خود را برای سیلی‌زنی قهرمانانه و باز کردن بخش‌های ویژه بازی پادشاهان سیلی‌زنی بیازمایید و قابلیت ‘مشت طلایی آتشین’ را باز کنید.

Slap Kings (پادشاهان سیلی زنی)، عنوان یک بازی آرکید و تفننی جالب، در سبک بازی‌های اکشن؛ که توسط Lion Studios توسعه داده شده است که مهارت زمان‌بندی و استقامت شما را به چالش می‌کشد. Slap Kings با دیگر بازی‌های قبلی این استودیوی بازی‌سازی، تفاوت‌های زیادی داشته و در سبکی کاملاً جدید عرضه شده است. سبکی که به‌نظر می‌رسد از عناوین دیگری همچون That Slap الگوبرداری شده باشد. اگرچه کلیت این بازی از روی یک نوع مسابقات واقعی ساخته شده، اما گیم پلی آن را پیش‌تر نیز در بازی مسابقات سیلی زنی (That Slap) دیده بودیم. با این حال، نمی‌توان گفت که ایده‌ی اصلی این بازی، ابتدا توسط چه شرکت بازی سازی به کار گرفته شده رفته است؛ ولی می‌توان گفت که Slap Kings، طراحی های بهتر، گیم پلی روان‌تر و گرافیک خوش‌ساخت‌تری نسبت به That Slap دارد؛ که شاید باعث شود این بازی را در این سبک، برتر از دیگر بازی‌های مشابه بدانیم. این بازی، طراحی‌های کاملاً سه بعدی داشته و افکت‌ها و رویکردهای طنزآمیز و کارتونی آن باعث می‌شود تا خشونت این بازی، بیشتر حالت فانتزی داشته باشد. اما با این حال انجام Slap Kings مخصوص افراد بالای 12 سال است.

در بازی Slap Kings، شما باید به مسابقات سیلی زنی رفته و با سیلی زدن به حریف‌های خود به‌ عنوان یکی از شرکت‌کنندگان این رقابت‌ها، برای کسب پیروزی تلاش کنید. انجام بازی خیلی ساده است. در این بازی فقط کافیست که زمان‌بندی صحیحی داشته باشید. در هر مرحله، شما و یک رقیب دیگر رو به روی یکدیگر قرار داشته و بین شما یک میز وجود دارد. به محض شروع بازی، یک گردونه‌ی 180 درجه‌ای در بالای صفحه نمایش داده می‌شود؛ که نشانگر روی آن به‌صورت متداوم در حال حرکت از یک سمت به سمتی دیگر است. مرکز این گردونه، قسمت اصلی آن می‌باشد که با رنگ سبز مشخص شده و به معنی تمرکز بیشتر و در نتیجه ضربه‌ی بدون نقص‌تر خواهد بود. کار شما این است که به‌محض رسیدن نشانگر روی قسمت سبز (مرکز)، روی صفحه ضربه بزنید؛ تا نیروی بازیکن به بیشترین مقدار رسیده و سپس سیلی به‌صورت حریف زده شود. بدیهی است که هرچه این نشانگر به مرکز نزدیک‌تر باشد، ضربات شما مؤثرتر و نیرومندتر خواهند بود. همچنین در Slap Kings، به جز حریف‌های ساده، شما می توانید به آیتم‌های مختلفی مثل کیسه‌بکس نیز سیلی بزنید! با کسب امتیاز و پیش‌روی در مراحل، می‌توانید نیرو و سلامتی خود را قبل از شروع هر مرحله افزایش داده و با پشت سر گذاشتن رقابت‌ها، به‌صورت تصادفی از آیتم‌های شخصی‌سازی مثل لباس‌های متنوع بهره‌مند شوید.

این بازی را زود یاد می‌گیرید؛ اما تنوع مراحل بازی به شکلی است که ساعت‌ها شما را سرگرم کند. شخصیت‌های بامزه‌ آن منتظر شما برای سیلی‌زنی در این بازی هستند. زمان آن فرا رسیده که در رقابت‌ها شرکت کنید و ثابت کنید پادشاه واقعی سیلی‌زنی کیست.

ویژگی‌های Slap Kings اندروید

 • یک بازی اکشن کاملا فان و جذاب
 • امکان ارتقا تحمل و دفاع خود برای مقابله بهتر
 • امکان ارتقا قدرت سیلی های خود
 • مراحل و نفرات مختلف با قدرت های متفاوت
 • امکان آنلاک کردن شخصیت های مختلف و شخصی سازی آنها
 • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور
 • گرافیک عالی و دوست داشتنی کارتونی
 • و …
تغییرات نسخه‌های مختلف

نسخه 1.3.0:

 • رفع باگ های بازی و بهینه سازی های مختلف


بازی Slap Kings (اسلپ کینگز) برای اندروید

تغییرات آخرین نسخه

Minor bug fixes

جعبه دانلود نیم‌بها

 • نسخه فایل 1.3.1
 • نسخه مورد نیاز Android +4.4
 • درجه سنی 12+
 • لینک گوگل پلی
 • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک