Crowd City 1.7.13 دانلود بازی کراود سیتی اندروید (شهر شلوغ) + مود

Crowd City 1.7.13 دانلود بازی کراود سیتی اندروید (شهر شلوغ) + مود

Crowd City for Android
دانلود بازی آرکید کراود سیتی اندروید (شهر شلوغ)
تست شده با اجرای آفلاین
به همراه نسخه‌ی مود شده (آنلاک)


Crowd City (شهر شلوغ)، عنوان بازی جذاب، ساده و در عین حال، فوق العاده‌ایست که توسط استودیوی بازی سازی VOODOO تولید شده است. گرچه این بازی ممکن است ساده باشد، اما شاید ایده‌ای همانند آن را قبلا ندیده باشیم.

در این بازی، که در شهری با خیابان‌ها و ساختمان‌های متعدد برگزار می‌شود، شما به عنوان رهبر یک گروه از مردم باید تا جایی که می‌توانید به سمت مردم عادی حرکت کرده و آن ها را جزء گروه خود نمایید؛ تا تعداد نفرات گروه شما بزرگ‌تر شود. درواقع بازی به این صورت است که در ابتدای آن شما به صورت یک گروه چند نفره باید به اطراف حرکت کنید. اعضای گروه شما با رنگ آبی مشخص شده‌اند. رقبای شما نیز همانند شما دارای گروه بوده و رنگ هر گروه متفاوت است. به محض شروع بازی، شما باید با هدایت رهبر گروه به اطراف و رفتن به سمت مردم عادی و بی‌طرف (که با رنگ سفید مشخص شده‌اند) آن ها را جزء گروه خود کنید. اعضای تیم شما نیز هرجا که رهبر تیم حرکت کند به دنبال او می‌روند.

مراقب باشید
مراقب باشید! نزدیک گروه‌هایی که تعدادشان از گروه شما زیاد است نشوید و از آنها فرار کنید تا نتوانند افراد شما را گول زده و جزء گروه خودشان نمایند. فقط در صورتی نزدیکشان شوید که تعداد گروه شما زیاد باشد.
تغییرات نسخه‌های مختلف

نسخه 1.7.13:

  • برطرف سازی باگ ها و مشکلات بازی

نسخه 1.7.11:

  • برطرف سازی باگ‌ها و مشکلات بازی

باکس دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 1.7.13
  • نسخه مورد نیاز Android +4.4
  • درجه سنی 3+
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com
دانلود بازی Crowd City برای اندروید، دانلود بازی اندرویدی Crowd City، دانلود مود بازی Crowd City برای اندروید، دانلود بازی کراود سیتی برای اندروید، دانلود بازی زقخصی زهفغ برای اندروید، دانلود بازی شهر شلوغ اندروید، دانلود بازی کراود سیتی اندروید، Crowd City apk، Crowd City for Android

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

    دیدگاه های این پست بسته شده است.

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک