دانلود Unfollowers followers analytics 1.2.1 اندروید – آنفالویاب اینستاگرام

دانلود Unfollowers followers analytics 1.2.1 اندروید – آنفالویاب اینستاگرام

Unfollowers – followers analytics
آنفالویاب اینستاگرام اندروید
کی شمارو آنفالو کرده؟ مچشو بگیرین!


تمامی ما، با شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام آشنا هستیم؛ فضایی مجازی که میلیون‌ها نفر در آن فعالیت دارند و روزانه ده‌ها تصویر و یا ویدیو را از خود به اشتراک می‌گذارند. همین محبوبیت زیاد اینستاگرام باعث شده است که افراد بسیار زیادی از فرصت استفاده کرده و دست به معرفی محصولات خود بزنند.

یکی از رایج ترین راه های افزایش فالوور در اینستاگرام فالو دیگران و سپس آنفالو آن ها می باشد که باعث می شود کاربر تصور کند توسطتان دنبال شده و شما را آنفالو نکند. اما به لطف اپلیکیشن های جدید این ترفند دیگر کاربردی نبوده و می توانید به راحتی فالوور های یک طرفه ی خود را مشاهده کنید.

Unfollowers – followers analytics عنوان یک آنفالویاب حرفه‌ای و پر امکانات می‌باشد که توسط تیم  dmmedstudio برای اندروید توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است.

تنها کافیست Unfollowers – followers analytics را نصب کرده تا با یک تجزیه و تحلیل دقیق از حساب کاربری شما اطلاعات قابل توجهی در اختیارتان قرار گیرد.

همان طور که از عنوان مطلب نیز مشخص است، یکی از اصلی ترین کاربرد های این برنامه، شناسایی فالوورهای یک طرفه و یا همان کسانی است که شما آن ها را دنبال کرده اما آن ها شما را فالوو نکرده اند می باشد. علاوه بر قابلیت ذکر شده از دیگر توانایی های محبوب ان می توان به شناسایی فالوور های روح اشاره نمود؛

توسط این گزینه تمامی کسانی که لایک و یا کامنتی نگذاشته اند شناسایی شده و می توانید آن ها را آنفالوو و یا بلاک نمایید. بهتر است این ابزار منحصر به فرد را از دست ندهید و برای دریافت آن با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

برخی از ویژگی‌ها

  • آنفلاورها (کسانی که فالو بک نکرده‌اند یا به عبارتی شما آن‌ها را فالو کرده‌اید ولی آن‌ها شمارا نه)
  • آنفالورهای اخیر
  • فالورهای متقابل (هم شما فالو کرده‌اید و هم آن‌ها)
  • فالوبک فالورز (فقط شما آن‌ها را فالو نکرده‌اید)

جعبه دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 1.2.1
  • نسخه مورد نیاز Android +4.1
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک