Sky: Children of the Light 0.12.1 دانلود بازی اسکای چیلدرن اف د لایت (آسمان: فرزندان روشنایی)

Sky: Children of the Light 0.12.1 دانلود بازی اسکای چیلدرن اف د لایت (آسمان: فرزندان روشنایی)

Sky: Children of the Light for Android (APK)
دانلود بازی نقش آفرینی اسکای چیلدرن اف د لایت (آسمان: فرزندان روشنایی)

یک داستان فوق العاده جذاب
تست شده با اجرای آنلاین


به دنیای دلربا در آسمان خوش آمدید! Sky: Children of the Light (آسمان: فرزندان روشنایی)، عنوان یک بازی بی‌نظیر در سبک نقش آفرینی می‌باشد که در سبکی بسیار جالب و کاملاً متفاوتی ساخته شده و بدون شک تجربه آن برای هرکسی  خاص و منحصر به فرد خواهد بود. استودیوی thatgamecompany inc که قبل از این در سال 2012 با ساخت بازی انقلابی Journey بسیار سر و صدا به پا کرده بود و توانسته بود نماینده ده‌ها جایزه مختلف و همچنین برنده عنوان برترین بازی سال 2013 شود، بازی Sky را با الهام‌گیری از همان Journey تولید کرده است. این بازی از هر لحاظی که فکر کنید یک شاهکار هنری بوده و حقیقتاً طراحی‌های بی‌نظیر آن که در هیچ بازی مشابه دیگری ندیده بودیم، شبیه به نسل بعدی بازی‌های موبایلی می‌باشد! گرافیک چشم‌نواز و پر جزئیات این بازی، دقیقاً شما را یاد بازی‌های کنسولی خواهد انداخت. در کنار آن، گیم‌پلی فوق‌العاده روان و داینامیک بازی که قابلیت اجرا با نرخ 60 فریم بر ثانیه را نیز دارا می‌باشد، تجربه‌ای کاملاً منحصر به فرد از آن را به ارمغان می‌آورد. در کنار این طراحی‌های جذاب و تحسین برانگیز، Sky: Children of the Light در بخش داستان و محتوای ماجرایی نیز حسابی گل کاشته است! طراحی‌های بازی کاملاً سه بعدی و گیم پلی آن بسیار روان است. با کمک کنترلرهای مجازی روی صفحه می توانید به صورت 360 درجه اطراف را نگاه کنید و به هر سمتی که می خواهید حرکت کنید.

در اینجا به‌عنوان فرزندان نور وارد می‌شوید که باید به کاوش در پادشاهی متروک بپردازید و ستارگان سقوط کرده را دوباره به صورت‌های فلکی خود بازگردانید. ماجرای این بازی، به یک سرزمین رویایی و افسانه‌ای که در لابه‌لای ابرها می‌باشد مربوط است. سرزمینی که به نام پادشاهی آسمان معروف است. در این قلمرو رویایی به اکتشاف بپردازید و راز و رمزهای آن را کشف کنید و با بازیکنان همفکر در سراسر جهان ملاقات و معاشرت کنید. با بازیکنان دیگر همکاری کنید و ارواح را نجات دهید و گنجینه‌های باستانی را کشف کنید. هر کسی که به این سرزمین سفر کند در قالب فرزندان روشنایی در آن جا حضور پیدا می‌کند. این سرزمین برای قرن‌ها زیباترین و بانشاط ترین سرزمین جهان بود. بخش بسیار بزرگی از این زیبایی مدیون ستاره‌هایی بود که اطراف این سرزمین حضور داشتند. اما یک روز، یک امتحان الهی برای این سرزمین در نظر گرفته می‌شود. ستاره‌ها به‌خاطر غروری که داشتند، از این امتحان سربلند بیرون نیامده و همین مسئله باعث نفرین شدن این سرزمین می‌شود! حالا شما در نقش فرزندان روشنایی که همیشه وظیفه آن‌ها انتشار امید و زندگی به جهان است، مسئول می‌شوید تا ماجرای پشت پرده این اتفاق تلخ را دنبال کنید و ارواحی که در این مسئله نقش دارند را پیدا کنید. شما باید در طول بازی، نورها را تعقیب کنید تا سرنوشت این سرزمین زیبا که حالا به دنیایی متروکه تبدیل شده است را رقم زده و دوباره روح زندگی را به این سرزمین بازگردانید.

هدایای نورانی را برای نشان دادن دوستی و قدردانی به اشتراک بگذارید. از بین انواع گزینه‌ها، شخصیت خود را سفارشی کرده و در رویدادهای مختلف فصلی شرکت کنید و قلمروها را گسترش دهید. این بازی کاملاً یک بازی جهان باز بوده و می‌توانید در سرزمین‌هایی رویایی و خیالی، به اطراف حرکت کنید، بدوید، از روی موانع پریده و یا حتی داخل آب شنا کنید و از همه این‌ها جذاب‌تر، با کمک بال‌های معنوی در آسمان پرواز کنید! در این بازی، وظیفه دارید تا خط داستانی بازی را با شخصیت‌های اصلی دنبال کنید و مأموریت‌های بازی را برای نجات این سرزمین زیبا انجام دهید. مأموریت‌ها و مراحل بسیار هیجان‌انگیز و جذابی در انتظار شماست!

ویژگی‌ها

 • کشف رمز و راز 7 قلمرو رویایی و اکتشاف در آن
 • دیدار و معاشرت کردن با بازیکنان همفکر از سراسر جهان
 • شخصی سازی های شخصیت خود
 • همکاری با دیگران و نجات ارواح و کشف گنجینه‌های باستان
 • به اشتراک گذاری هدایای نور
 • تجربه یک موسیقی منحصر به فرد و ایجاد هماهنگی
 • شرکت در رویدادهای فصلی و گسترش قلمروها
 • و …

Sky: Children of the Light

تغییرات آخرین نسخه

Greetings, adventurers!

Welcome to the Season of Dreams! Venture into the Valley of Triumph and follow the tale of a young skater as they work towards their dream of performing in the coliseum.

Pre-order the ‘Season of Dreams’ Adventure Pass and receive 10 bonus Seasonal Candles.

This update includes:
– A new season
– New content

جعبه دانلود نیم‌بها

 • نسخه فایل 0.12.1 (159612)
 • نسخه مورد نیاز Android +8.0
 • درجه سنی 7+
 • لینک گوگل پلی
 • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک