تبلیغات

Tap Tap 0.10.1 Beta دانلود برنامه تپ تپ اندروید

Tap Tap 0.10.1 Beta دانلود برنامه تپ تپ اندروید

Tap Tap
دانلود اپلیکیشن تپ تپ برای اندروید
دانلود برنامه tap tap اندروید
فقط برروی اندروید 7.0 به بالا و دستگاه‌های با پردازنده ARMv8


Tap Tap | تپ تپ عنوان نرم افزاری برای سیستم عامل اندروید 7.0 به بالا است؛ که ویژگی ضربه زدن دوگانه را به ارمغان می آورد! اما این یعنی چه؟!

ژست‌ها و میانبرها به شما این امکان را می‌دهند تا بدون سرگردانی در میان برنامه‌ها و منوها، به ویژیگی‌های و عملکردهای مورد نظر خود در گوشی هوشمند دست پیدا کنید. اما اگر بتوانید تنها با تپیدن و ضربه زدن به پشت گوشی خود کار مشخصی را انجام دهید چه؟!

در ویدیوی نسخه آزمایشی (نسخه آلفا) برنامه تپ تپ، مشاهده می‌کنید که کاربر با دوبار ضربه‌زدن به پشت گوشی وان پلاس 7T پرو، می‌تواند برنامه دوربین را راه‌اندازی کند؛ اما با این حال، راه‌اندازی برنامه دوربین، همه‌ی آن چیزی نیست که Tap Tap می‌تواند انجام دهد. این برنامه، همچنین می‌تواند به انجام عملکردهای خاصی از قبیل بازسازی محیط خانه، برنامه‌های اخیر یا روشن‌کردن فلش پشت گوشی کمک کند.

پس از نصب برنامه، باید تنظیمات سرویس دسترسی را فعال کنید. پس از فعال کردن، باید در تنظیمات مربوطه یک مدل دستگاه را انتخاب کنید.


آموزش کار با تپ تپ کلیک کنید

تغییرات آخرین نسخه

  • Fixed crash when launching the app without an internet connection
  • Fixed crash when adding a requirement to an action after moving actions around or deleting some

باکس دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 0.10.1 Beta
  • نسخه مورد نیاز Android +7.0
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com
دانلود برنامه tap tap، دانلود Tap Tap اندروید،دانلود برنامه taptap، دانلود فشح فشح اندروید، دانلود برنامه ضربه زدن به گوشی برای اندروید، دانلود برنامه باز کردن گوشی با ضربه زدن، دانلود برنامه باز کردن دوربین با ضربه زدن به گوشی برای اندروید، دانلود برنامه ضبط صدا با ضربه زدن به گوشی برای اندروید، باز کردن برنامه ها با ضربه زدن به گوشی برای اندروید، آموزش ضبط مخفی تصاویر دیگران، آموزش گرفتن عکس با ضربه زدن به گوشی، آموزش عکاسی مخفی با گوشی، آموزش ضبط صدا با ضربه زدن به گوشی، آموزش فیلم بردرای با ضربه زدن به گوشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده 2 دیدگاه

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک