Join Clash 3D 2.19.5 دانلود بازی جوین کلش اندروید + مود

Join Clash 3D 2.19.5 دانلود بازی جوین کلش اندروید + مود

Join Clash 3D for Android (APK + MOD)
دانلود بازی جوین کلش اندروید
به همراه نسخه مود شده (سکه بی نهایت)


Join Clash 3D (جوین کلش: به درگیری بپیوندید)، عنوان یک بازی اندرویدی در ژانر آرکید از استودیوی بازی‌سازی Supersonic Studios LTD است؛  که در آن بایستی کنترل یک قهمران مبارز را به‌دست گرفته و سعی کنید تا در مرحله‌های مختلف، قهرمانان مبارز دیگری را نیز به گروه مبارز خودتان وارد کنید؛ و پس از عبور از موانع و تله‌های هر مرحله، با رقیب‌تان مبارزه کنید. پیروزی شما در مبارزات، به توانایی‌تان در وارد کردن قهرمانان مبارز به گروه مبارزتان بستگی دارد. هرچقدر که زرنگ‌تر باشید و بتوانید قهرمانان مبارز بیشتری وارد گروه مبارزتان کنید، شانس پیروزی شما هم بیشتر می‌شود. در مبارزه نهایی، اگر بتوانید رقیب‌تان را شکست دهید و باس‌ها (رئیس‌ها) را از پیش رو بردارید، قلعه‌ی آنها را تسخیر کرده و پیروزی خودتان را جشن می‌گیرید.

در جوین کلش، با هر پیروزی می‌توانید سکه طلا دریافت کرده و قهرمانان مبارزتان را ارتقاء‌ دهید؛ تا قدرت بیشتری پیدا کنند و شکست‌ناپذیر شوند. همچنین، با استفاده از سکه طلا، می‌توانید اسکین‌های جدیدی را آنلاک کرده و ظاهر کاراکترها را تغییر دهید. از لحاظ محتوایی، مرحله‌ها دارای تنوع خوبی هستند؛ و علاوه بر مرحله‌های اصلی، مرحله‌های بونس هم در بازی وجود دارد؛ که به شما کمک می‌کند تا سکه طلا به دست بیاورید. درجه سختی مرحله‌ها، حالت افزایشی داشته و هر مرحله از مرحله قبلی دشوارتر خواهد بود؛ و چالش‌های جدیدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. از لحاظ بصری، فضای گرافیکی بازی، استایل مینی مالیستی دارد. جهان بازی، طراحی هنری بسیار ساده‌ای داشته و کاراکترها آدمک‌های استیک‌منی هستند. از لحاظ شنیداری، صداگذاری‌ها و افکت‌های صوتی عالی بوده و به نوبه خودشان، جذابیت‌های بازی را چند برابر می‌کنند. از لحاظ پرفورمنس نیز گیم‌پلی بازی بدون نقص و کاملاً روان است؛ و کنترل‌های لمسی بازی، بسیار ریسپانسیو (واکنش‌گرا) هستند. تنها کافی است تا انگشت‌تان را روی صفحه‌نمایش قرار دهید؛ تا حرکت شما آغاز شده و وقتی که خواستید بایستید، به سادگی انگشت تان را بردارید. برای رفتن به چپ و راست هم می‌توانید انگشت‌تان را بروی صفحه نمایش به جهت دلخواه حرکت دهید.

تغییرات آخرین نسخه

  • اضافه شدن بونس های روزانه
  • اضافه شدن ۹ اسکین جدید

باکس دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 2.19.5
  • نسخه مورد نیاز Android +5.0
  • درجه سنی 3+
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com
دانلود Join Clash 3D اندروید، دانلود بازی Join Clash 3D برای اندروید، دانلود مود Join Clash 3D اندروید، دانلود مود جوین کلش تریدی اندروید، دانلود تخهد زمشسا 3ی اندروید، دانلود بازی به گروه مبارز بپیوندید برای اندروید، دانلود بازی پیوستن به گروه مبارز برای اندروید

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

    دیدگاه های این پست بسته شده است.

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک