دانلود Eida: English Coach 1.1.9 برنامه مربی زبان انلگیسی اندروید به صورت چت

دانلود Eida: English Coach 1.1.9 برنامه مربی زبان انلگیسی اندروید به صورت چت

اپلیکیشن Eida: English Coach برای اندروید
برنامه مبی زبان انگلیسی به صورت چت کردن


Eida (ایدا) یک مربی زبان انگلیسی است؛ که به شما کمک می‌کند گرامر انگلیسی، واژگان انگلیسی، تلفظ انگلیسی، گوش دادن به انگلیسی، نوشتن انگلیسی و خواندن متنون انگلیسی را تمرین کنید؛ تا بتوانید واژگان ، گرامر و تلفظ انگلیسی خود را بهبود بخشیده و به زبان انگلیسی روان صحبت کنید.

ایدا یک چت بات برای یادگیری زبان انگلیسی است. او یک دستیار زبان می‌باشد که مانند یک ربات چت انگلیسی عمل می‌کند؛ تا به شما کمک کند انگلیسی را مطالعه کرده و آن را به‌طور کامل و روان صحبت کنید. با Eida English Coach شما این فرصت را دارید که به صداهای بومی گوش داده و دقیقاً مانند آنها صحبت کنید.

ویژگی‌های ایدا

 • گوش دادن و صحبت کردن انگلیسی:
  مربی انگلیسی Eida به شما این امکان را می‌دهد که به یک سخنران بومی گوش داده و صدای خود را ضبط و آن را آزمایش کنید؛ تا بدانید درست است یا غلط.
 • گرامر انگلیسی را بیاموزید:
  Eida قوانین گرامری مختلفی را در مورد صرف افعال، افعال عبارتی انگلیسی، ضمایر انگلیسی، حروف ربط انگلیسی، حروف اضافه انگلیسی و بسیاری دیگر از قوانین گرامری انگلیسی برای بهبود گرامر انگلیسی شما ارائه می‌دهد.
 • انگلیسی بنویسید:
  اساسا ایدا از دیالوگ استفاده می‌کند تا شما را در مکالمه، خواندن متون و شنیدن درک کند. بنابراین،شما از مکالمه برای گپ زدن با او استفاده می‌کنید.
  تلفظ انگلیسی:
  زبان انگلیسی Eida از صدای گویشوران بومی تشکیل شده است؛ و قوانین تلفظ را دریافت می‌کند تا تلفظ خوب زبان انگلیسی، قواعد آوایی و واجی هر دو لهجه انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی را به شما آموزش دهد.
 • ترجمه به زبان شما:
  ایدا تمام جملات مکالمه را ترجمه می‌کند تا شما گم نشوید. این باعث می‌شود همه چیز را فهمیده و جریان هر موضوع گفتگو را دنبال کنید.
 • یادگیری لغات انگلیسی:
  مهمترین مهارت در یادگیری زبان، تسلط بر واژگان است. هدف اصلی Eida با موضوعات زیادی که برای گفتگو دارد، کمک به شما در تسلط بر واژگان انگلیسی و صحبت روان انگلیسی است.
 • تصحیح انگلیسی:
  هر زمان که چیزی را از دست بدهید یا اشتباهی مرتکب شوید، ایدا ایراد شما را با آنچه باید می‌گفتید اصلاح می‌کند. این به شما امکان می‌دهد دیگر اشتباه نکنید.
 • در کمتر از سه ماه انگلیسی صحبت کنید:
  Eida English به شما این فرصت را می‌دهد که در کمتر از 3 ماه به زبان انگلیسی مسلط شوید و صحبت کنید.
 • درک انگلیسی:
  روش ارائه شده توسط Eida یک تکنیک نهایی برای یادگیری زبان انگلیسی و درک سریعتر از هر روش یادگیری دیگری است.
  انگلیسی را با هوش مصنوعی بیاموزید:
  هوش مصنوعی به طور اجتناب ناپذیری هر دو حالت vivendi و modus operandi را شکل داده است. مربی انگلیسی Eida از هوش مصنوعی برای آموزش مهارت‌های خوب زبان انگلیسی به شما استفاده می‌کند.
 • یادگیری زبان انگلیسی با دستیار مجازی:
  ایدا شریک یادگیری زبان انگلیسی شماست؛ که از ابتدا تا انتها به شما کمک می‌کند و مطمئن می‌شود که به زبان انگلیسی تسلط دارید و سریع صحبت می‌کنید. این به همان اندازه یک مربی مجازی است؛ که شما را راهنمایی می‌کند و هر زمان که مرتکب اشتباه شوید انگلیسی شما را تصحیح می‌کند.
 • یادگیری صرف انگلیسی:
  Eida موضوعات مختلفی را ارائه می‌دهد؛ که شامل صرف بسیاری از افعال انگلیسی مانند افعال do، to be، to have و بسیاری از افعال عبارتی است.
 • چت با مربی:
  می‌خواهید انگلیسی را در حین چت یاد بگیرید؟ مربی انگلیسی ایدا مربی مناسب شماست. گرامر، واژگان، تلفظ انگلیسی را به شما می‌آموزد و حتی قوانین انگلیسی را به شما ارائه می‌دهد.

جعبه دانلود نیم‌بها

 • نسخه فایل 1.1.9
 • لینک گوگل پلی
 • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات تصاویر دانلود نظرات اشتراک