دانلود ترینر بازی Borderlands 3 سرزمین های مرزی 3

دانلود ترینر بازی Borderlands 3 سرزمین های مرزی 3

ترینر بازی Borderlands 3
ترینر بازی سرزمین های مرزی 3
نسخه FLiNG


خلاصه بازی

سری Borderlands یک دهه پیش پا به میدان گذاشت و از همان زمان تاثیر بسزایی روی مدیوم ویدیو گیم داشته. بوردرلندز را می‌توان بنیان‌گذار سبک شوتر-لوتر نامید، سبکی که در سال‌های اخیر حسابی جایگاه خود را بین گیمرها تثبیت کرده و عناوینی چون Destiny و The Division این روز‌ها میراث‌دار آن هستند. ساختار کلی این ژانر از نامش پیداست: لوت و شوت. شلیک کن، پاداش بگیر و باز با سلاح‌های بهتر و قوی‌تر شلیک کن… در بوردرلندز برای مثال، هزاران هزار سلاح مختلف پیدا می‌شود که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را جمع‌آوری کنند. هدف غایی این بازی‌ها، علاوه بر به اتمام رساندن بخش داستانی‌شان، ارتقا قدرت است. بازیکن باید به دنبال سلاح‌ها و تجهیزات بهتر باشد و همواره در راستای قوی‌تر کردن خود در بازی قدم بردارد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

جعبه دانلود نیم‌بها

  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک