دانلود ترینر بازی hack G U Last Recode – هک جی یو لیست ریکد (آخرین کد)

دانلود ترینر بازی hack G U Last Recode – هک جی یو لیست ریکد (آخرین کد)

ترینر بازی hack G U Last Recode (هک جی یو لست ریکد)
نسخه‌ی FLiNG


خلاصه بازی
مجموعه hack G U Last Recode شامل نسخه‌های بهبود یافته و بازسازی شده از سه عنوان hack//G.U. Vol. 1//Rebirth و hack//G.U. Vol. 2//Reminisce و hack//G.U. Vol. 3//Redemption، خواهد بود. hack G U Last Recodee یک تجربه نهایی از سری hack//G.U. برای هواداران قدیمی و بازیکنان جدید بوده، که هر سه عنوان از این سری عناوین اکشن نقش‌آفرینی با نام‌های Rebirth و Reminisce و Redemption را، با کیفیت تصویر ۱۰۸۰، قابلیت نمایش تصویر به صورت ۱۶:۹، نرخ فریم ۶۰ و سایر تغییرات و پیشرفت‌های دیگر در گیم‌پلی هر نسخه، در کنار یکدیگر جمع آوری کرده است.

hack یک سری محبوب چند پلتفرمی بوده، که توسط استدیو ژاپنی و معروف CyberConnect2، خلق شده و توسعه یافته است. تشکیل شده از بازی‌های رایانه‌ای، انیمه‌، رمان‌ها و مانگا، دنیای hack پیرامون اتفاقات اسرارآمیز رخ داده در یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین بسیار محبوب (درون دنیای hack)، به نام The World است. hack//G.U. پس از وقایع سری اولیه hack اتفاق افتاده، و دنبال کننده داستان Haseo بوده، کسی که می‌خواهد بازیکن‌کشی به نام Tri-Edge را در این بازی آنلاین پیدا کند، شخصی که آواتار درون بازی دوستش به نام Shino را کشته، و باعث شده تا او در دنیای واقعی به کما فرو برود. در کنار ارائه سه گانه hack//G.U.، این کالکشن از سیستم مبارزات و روند پیشرفت بهبودیافته‌ای در این سه عنوان بهره برده، تا تجربه بهتری به بازیکنان ارائه دهد. این کالکشن همچنین شامل بخشی برای استفاده از کدهای تقلب بوده، که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا اگر دوست دارند، از ابتدای کار توانایی‌های شخصیت خود را کامل کرده، و صرفا از داستان این سری عناوین لذت ببرند.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

برچسب‌ها

جعبه دانلود نیم‌بها

  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک