دانلود ترینر بازی Accel World vs. Sword Art Online

دانلود ترینر بازی Accel World vs. Sword Art Online

ترینر بازی Accel World vs. Sword Art Online
نسخه FLiNG


خلاصه بازی
بازی در سبک اکشن نقش آفرینی که توسط تیم Artdink Corporation ساخته و توسط شرکت ژاپنی Bandai Namco برای رایانه های شخصی عرضه شده. داستان از جایی شروع میشه که Svart Alfheim و دنیای شتابزده در حال ادغام شدن با هم هستن و در میان این آشفتگی و هرج و مرج بوجود آمده، خانم Yui ناپدید شده و حالا وظیفه شما در نقش Kirito اینکه به مبارزه با هفت پادشاه دنیای شتابزده که به Pure Color شهرت دارن بپردازید که در نهایت بتونید خانم Yui رو پیدا و نجات بدید. همچنین در نسخه Deluxe بازی Accel World VS. Sword Art Online، شما میتونید بسته‌ی الحاقی Castaway From Another World رو هم تجربه کنید. از سایر ویژگی های مهم بازی Accel World VS. Sword Art Online میشه به انتخاب شخصیت های مورد علاقه‌‎ی خود از انیمه و رمان های این سری ، قابلیت پرواز ، گسترش مهارت های جادویی و شمشیر زنی ، مهارت های فوق العاده در پرش و حرکات سریع اشاره کرد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

برچسب‌ها

جعبه دانلود نیم‌بها

  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک