آموزش کشیدن زمان به جلو و عقب در ویدیوهای اینستاگرام

آموزش کشیدن زمان به جلو و عقب در ویدیوهای اینستاگرام

آموزش کشیدن زمان به جلو و عقب در ویدیوهای اینستاگرام
روش تغییر نوار زمان ویدیوهای اینستاگرام + امکان توقف و سرگیری ویدیوها


یکی از مشکلات اپلیکیشن اینستاگرام، عدم داشتن امکان و قابلیت جابه‌جایی نوار زمان ویدیوهای صفحه شخصی است؛ برای مثال، شما در حال تماشای ویدیوی یک پیجی هستید که زمان آن برابر با یک دقیقه بوده و وقتی که ویدیو به ثانیه 30 رسید، دوست دارید برگشته و ثانیه 25 را مجدد مشاهده کنید؛ اما چاره‌ای جز این ندارید که منتظر اتمام ویدیو مانده و سپس از ابتدا آن را تماشا کنید! حتی نمی‌توانید زمان ویدیو را جلو برده و سریع‌تر آنچه در پیش رویتان قرار دارد را ببینید! این موارد که هیچ، حتی امکان توقف ویدیو و از سرگیری آن را هم ندارید! (پ.ن: خدایی اگه من چنین شبکه اجتماعی‌ای با نداشتن این امکانات ساده رو میساختم پشه هم توش پر نمیزد ?)

راه حل اضافه کردن نوار زمان به اینستاگرام

برای آنکه بتوانید چنین مشکلاتی را از بین ببرید، ما به شما استفاده از اینستاگرام مود شده (غیررسمی) به نام اینستندر (Instander) را پیشنهاد می‌کنیم. بنابراین در ابتدا این برنامه را دانلود کرده و در کنار اینستاگرام اصلی خود می‌توانید آن را نصب کنید:

دانلود اینستندر

روش استفاده از اینستندر:

  1. ویدیوی مورد نظر را پخش کنید.
  2. با نگهداشتن انگشت مبارک خود برروی ویدیو، می‌توانید آن را متوقف (Pause) کنید؛ و با برداشتن انگشت خود، ویدیو به پخش خود ادامه (Resume) می‌دهد.
  3. در همان حینی که انگشت مبارک را در هنگام پخش ویدیو، برروی ویدیو نگه‌داشتید، نوار تغییر زمان در بالای ویدیو ظاهر می‌شود. با کشیدن انگشت خود به سمت راست و چپ، می‌توانید آن را جابه‌جا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک