نرم افزار Path Linker ویندوز – لینک کردن یک پوشه به پوشه دیگر

نرم افزار Path Linker ویندوز – لینک کردن یک پوشه به پوشه دیگر

نرم افزار PathLinker به شما کمک می‌کند تا مسیر یک پوشه‌ی دلخواه در درایو مد نظر را به یک مسیر دیگر لینک کنید! نه نه اشتباه نکنید؛ منظور ما شورت‌کات نیست! بلکه مسیر لینک شده وجود دارد؛ با این حال محتوای آن در یک مسیر دیگری قرار گرفته است! از مهم‌ترین کاربردهای این نرم افزار می‌توان به انتقال و لینک کردن پوشه‌های موجود در درایو C به یک مسیر دیگر در درایو دیگر؛ جهت جلوگیری از اشغال فضای درایو سی اشاره کرد. همچنین گاهی اوقات یک نرم افزار خاص در درایو دیگری جز درایو سی نصب نمی‌شود؛ که از این برنامه می‌توان برای انتقال و لینک کردن آن به مسیر موجود در درایو دیگر استفاده کرد.

برفرض مسیر زیر را در نظر بگیرید:
C:\Users\Hadi\AppData\Local\Adobeاکنون می‌توان به سادگی با استفاده از PathLinker، مسیر فوق را به مسیر دیگری لینک کرد؛ برای مثال:
D:\AppData\Adobeاگرچه مسیر اول وجود دارد؛ با این حال ویندوز محتوای این مسیر را از مسیر دوم که به آن لینک شده است دریافت می‌کند؛ و یک آیکون فلش کوچک نیز در کنار پوشه ظاهر خواهد شد.

برخی نکات بسیار مهم

پوشه‌های خاص ویندوز توسط نرم افزار انتقال داده نمی‌شوند؛ پوشه Windows در درایو C به‌طور کل مسدود است؛ یعنی نمی‌توان نه خودش و نه محتوایی از داخل آن را به جای دیگری لینک کرد؛ دو پوشه‌ی دیگر یعنی Users و ProgramData نیز قابل انتقال نیستند؛ اما می‌توان مواردی را از داخل آن‌ها منتقل نمود.


از انتقال پوشه‌های مختص خود ویندوز پرهیز کنید.


محتوای برخی از پوشه‌ها توسط برخی از نرم افزارها در حال اجرا است؛ اگر لینک ایجاد نشد، بهتر است بطور دستی آن پوشه را انتقال داده و سپس اقدام به لینک کردن کنید.


با فعال کردن راست کلیک از داخل نرم افزار، می‌توان از داخل فایل اکسپلورر نیز با راست کلیک کردن برروی پوشه‌ها اقدام به لینک کردن آن‌ها نمود.

راهنما

برای استفاده از این نرم افزار، کافیست تا فایل exe آن را در یک مسیر دلخواه استخراج کرده و باز کنید. اما نرم افزار برای اجرا نیاز به پیشنیازهای خاصی دارد، که شما یک بار برای همیشه می‌توانید این پیشنیازها را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود پیشنیازها

جعبه دانلود نیم‌بها

  • نسخه فایل 1.0.0
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک