تبلیغات

دانلود ترینر بازی Oddworld: Soulstorm

دانلود ترینر بازی Oddworld: Soulstorm

ترینر بازی Oddworld: Soulstorm
نسخه Abolfazl


خلاصه بازی
بازی Oddworld یکی از عنوان‌های قدیمی و محبوب دوران گذشته است که در عصر اولین کنسول پلی‌استیشن پا به عرصه وجود گذاشته است. بازی داستان مهیجی را روایت می‌کند. شما در سیاره‌ای به نام Mudos قرار دارید که موجودات هوشمند مختلفی در آن سکونت دارند؛ اما بیشتر سیاره در تصرف نژادی با نام Glukkons است؛ که مستبد و ظالم بوده از نژاد شما به‌عنوان برده‌های خود استفاده کرده و آن‌ها را مجبور به انجام کارهایی سخت و طاقت‌فرسا می‌کنند. شما در نقش Abe بازی می‌کنید؛ که در شماره قبلی موفق شد 300 نفر از افراد نژادش را نجات دهد؛ و به‌تبع این امر، نوعی انقلاب در مقابل حکومت و سلطه‌گری Glukkons ها را شکل داده است. اما Glukkons ها ماده‌ای نوشیدنی و اعتیادآور تولید کرده‌اند؛ که SoulStorm Brew نام‌گذاری شده و برده‌های آن‌ها با نوشیدن آن در خلسه‌ای فرو رفته و اطاعت‌پذیرتر می‌شوند …

راهنمای عمومی ترینرها
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

یه کلاسِ تعریف نشده ... فقط برای ارتباط کاری تلگرام پیام بدید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک