آموزش بستن فوروارد تلگرام (مخفی کردن نقل قول و غیرفعال کردن آن)

آموزش بستن فوروارد تلگرام (مخفی کردن نقل قول و غیرفعال کردن آن)

آموزش بستن فوروارد تلگرام
مخفی کردن و غیرفعال کردن فوروارد تلگرام


احتمالا دوست نداشته باشید اگر پیامی را به شخصی ارسال کردید، آن شخص بتواند آن را برای دیگران فوروارد کند! چرا که در این صورت، اشخاص دیگر متوجه می‌شوند که فرستنده‌ی اصلی آن پیام کیست! آن‌ها فقط کافیست برروی نام شخص فوروارد شده کلیک کنند تا به پی وی یا چت شما (پروفایل شما) منتقل شوند!

اما نگران نباشید! تلگرام قابلیتی دارد که شما می‌توانید از آن بهره برده و حریم خصوصی خود را در این زمینه حفظ کنید! بدین منظور که اگر شخصی پیام شما را فوروارد کند، آن پیام دیگر به اکانت (حساب کاربری) شما لنیک نخواهد شد. پس در ادامه با فول کده همراه باشید.

مراحل انجام کار

این مراحل در تلگرام دسکتاپ و موبایل (گوشی) یکسان است:

 1. از منوی تلگرام، وارد بخش Settings (تنظیمات) شوید.
 2. وارد بخش Privacy and Security (حریم خصوصی و امنیت) شوید.
 3. برروی Forwarded Messages (پیام‌های هدایت شده) کلیک کنید.
 4. فیلدی با عبارت Who can add a link to my account when forwarding my messages (چه کسی می‌تواند در هنگام هدایت پیام‌های من، لینکی به حساب کاربری من اضافه کند؟) را مشاهده می‌کنید. این فیلد، سه گزینه جهت انتخاب دارد:
  • Everybody: همه
  • My contacts: مخاطبین من
  • Nobody: هیچ‌کس
 5. از قسمت Add exceptions (افزودن استثناها) نیز می‌توانید استثنائاتی را قائل شوید؛ برای مثال، به شخصی اجازه دهید که بتواند لینک به فوروارد شما بزند؛ یا برعکس، به همه اجازه دهید و به یک یا چند شخص اجازه ندهید. البته این استثنائات، به انتخاب گزینه‌ی بالا بستگی دارد.

بنابراین شما می‌توانید با انجام این کار، جلوی لینک شدن به اکانتتان را در هنگام فوروارد پیام‌هایتان بگیرید.


در این زمینه، ممکن است آموزش زیر نیز به کارتان بیاید:

مخفی کردن اسم در تلگرام

چگونه جلوی فوروارد شدن پیام ها در تلگرام را بگیریم؟، غیرفعال کردن قابلیت لینک شدن به پیام های فوروارد شده در تلگرام، غیرفعال کردن نقل قول تلگرام، اجازه ندادن به دیگران برای نقل قول پیام هایمان در تلگرام، غیرفعال کردن هدایت پیام ها در تلگرام، بستن هدایت پیام ها توسط دیگران در تلگرام، مخفی کردن فوروارد تلگرام؛ بستن فوروارد تلگرام

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک