آموزش ساخت کیف پول ترون + 300 امتیاز رایگان با TronLink

آموزش ساخت کیف پول ترون + 300 امتیاز رایگان با TronLink

آموزش ساخت کیف پول ترون با TronLink در اندروید
به‌همراه روش به دست آوردن 300 امتیاز رایگان در ترون لینک


ترون
ترون یکی از بزرگترین سیستم عامل‌های نامتمرکز (decentralized) مبتنی بر زنجیره بلوکی (بلاک چین) است؛ که با تکیه بر رمزارز داخلی با نام ترونیکس کار می‌کند. ترون به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال (رمز ارز = cryptocurrency) رایج و متداول، در سال 2017 توسط شخصی به نام جاستین سان ابتدا برروی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده بود؛ و سپس به بلاک چین اختصاصی انتقال یافت.

چندی پیش، کیف پول قدرتمند TronLink Pro را معرفی کردیم؛ که از آن برای نگهداری ارز دیجیتال ترون استفاده می‌شود. امروز قصد داریم تا هم روش ثبت نام در این کیف پول و هم روش به‌دست آوردن 300 امتیاز رایگان از آن را آموزش دهیم. در ادامه با فول کده همراه باشید.

1. ثبت نام در ترون لینک

1. در ابتدا نرم افزار را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

TronLink Pro

2. پس از باز کردن برنامه، برروی Create Account کلیک کنید. از Import Account موقعی استفاده می‌شود که برنامه را پاک کرده باشید و بخواهید وارد حساب خود شوید.

3. یک نام دلخواه برای کیف پول خود بنویسید.

4.یک پسورد امن برای حساب خود وارد کنید. این پسورد، بایستی حداقل شامل 8 کاراکتر، متشکل از حداقل یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک و یک عدد باشد.

5. برنامه درخواست می‌کند تا از اطلاعات حساب خود بکاپ بگیرید. فعلا برروی Skip کلیک کنید.

6. حال در صفحه کیف پول قرار داریم. در قمسمت بالا، موجودی شما و معادل دلاری (یا واحدهای دیگر) نمایش داده می‌شود؛ که فعلا خالی است. همچنین از Send برای ارسال ترون به دیگران و از Receive برای مشاهده‌ی آدرس کیف پول استفاده می‌شود؛ که اگر کسی بخواهد  ترون برای شما ارسال کند، بایستی این آدرس را به او بدهید. فعلا برروی Backup now که در انتها نمایش داده می‌شود کلیک کنید؛ تا از اطلاعات حساب خود پشتیبانی تهییه نمایید. این پشتیبانی برای آینده لازم خواهد بود و بایستی اطلاعات در جای امنی ذخیره شوند.

7. ابتدا از Mnemonic بکاپ می‌گیریم. بنابراین برروی Backup Mnemonic کلیک کنید.

8. رمز عبور خود را وارد کنید.

12 برروی Backup now کلیک کنید.

13. برروی Got it کلیک کنید.

14. دوازده کلمه نمایش داده می‌شود؛ که بایستی آن‌ها را در جای امنی و به‌ترتیب یادداشت کنید. در نهایت برروی I have saved it securly کلیک کنید.

15. از شما جایگاه‌های Mnemonic سوال می‌شود؛ تا برنامه مطمئن شود که آن‌ها را ذخیره کرده‌اید. می‌توانید جواب داده و یا برروی Skip کلیک کنید.

16. در همان صفحه‌ی بکاپ‌گیری، این بار برروی Backup Private Key کلیک کنید؛ تا از کیلد شخصی بکاپ بگیرید؛ که به‌صورت زیر خواهد بود. برروی Got it کلیک کرده و کلید را کپی و یادداشت نمایید.

17. موقع کپی هشداری نمایش داده می‌شود؛ که منظور آن این است که کپی به‌دلیل انتقال به کلیپ بورد گوشی، ممکن است ریسک آمیز باشد. مهم نیست برروی Continute کلیک کنید.

18. مجدد در صفحه‌ی بکاپ‌گیری، این بار برروی Backup Keystore کلیک کنید؛ و آن را نیز همانند کلید شخصی یادداشت نمایید.

تبریک. کیف پول شما امن و امان است. فقط به هیچ وجه کلیدهای خود را گم نکنید؛ چراکه دیگر هرگز قادر به ورود به حساب خود نخواهید بود. شما تنها چیزی که نیاز است تا به دیگران بدهید، کلید Receive یا همان آدرس کیف پول شماست؛ و دیگران از طریق آن می‌توانند برایتان پول واریز کنند. این آدرس، در همان صفحه‌ی اول قرار دارد؛ و می‌توانید برای مشاهده‌ی آن، برروی Receive کلیک نمایید.

2. به دست آوردن 300 امتیاز رایگان

ترون‌لینک، چیزی به نام Point یا Credits دارد. که یک سیستم تشویقی متمرکز بوده و مستقیما در آدرس کاربران مشخص می‌شود؛ بدین معنا که یک توکن (رمز) نبوده و نمی‌توان آن را در هرگونه صرافی خریداری کرده و یا فروخت. پس چه کاربردی دارد؟!

ابتدا بیایید با روش کسب 300 امتیاز رایگان آشنا شویم.

1. در همان صفحه اصلی برنامه، وارد بخش My شوید. در لیست موجود، برروی Friend Invitation کلیک کنید.

2. کمی صبر کنید تا صفحه زیر برایتان ظاهر شود. در این صفحه، برروی Claims Rewards کلیک کنید.

3. شما بایستی کد معرفی را در این قسمت وارد کنید؛ تا جایزه 300 امتیازی بابت آن دریافت نمایید. بدین منظور، کد kw1Q (حرف آخر بزرگ است) را با حروف کوچک وارد کرده و برروی Confirm کلیک کنید.

4. تبریک. امیتاز دریافت شد.

5. اگر به‌طور مجدد برروی Claims کلیک کنید، با پیام The account has been invited روبرو می‌شوید.

6. برروی My Invitations کلیک کنید. 300 امتیاز شما در این قسمت قرار دارد.

7. شما می‌توانید کد خود را به دیگران بدهید؛ تا آن‌ها نیز از طریق آن Claims را انجام دهند. شاید برنامه بلافاصله دیگران را در حساب شما ثبت نکند؛ چرا که تا مطمئن شود که ربات نیستند، این کار را انجام نخواهد داد؛ و شاید یک ماهی طول بکشد.


اما امتیاز (پوینت) چیست و چه کاربردی دارد؟! (از قدیم گفتند مفت باشه … کوفت باشه! 😀 )

امتیاز (Point)، یک رمز ارز جدیدی در شبکه بلاک‌چین ترون نیست؛ و همانطور که گفته شد، قابل خرید و فروش در هرگونه صرافی نمی‌باشد. بلکه شما از طریق آن می‌توانید:

  •  پاداش‌هایی در قالب ارزهای TRX, BTT, WINK و … دریافت نمایید.
  • از امکانات و موارد ارزش افزوده‌ای که ممکن است در آینده به ترون لینک اضافه شوند استفاده نمایید.
  • از آن‌ها در Point Shop استفاده کنید. (Point Shop در دست توسعه است؛ وقتی توسعه به پایان رسید ، کاربران می توانند در این بخش برخی سوغاتی های TronLink را مطالبه کنند).

ارزش پوینت چقدر است؟!

هیچ کس ایده‌ای درباره‌ی ارزش پوینت‌ها (Points) در آینده ندارد؛ اما در سکوت کامل، شما می‌توانید با آنها ادعای رمز ارز رایگان کنید.


چگونه پوینت به‌دست آوریم؟!

در حال حاضر ، تنها راه دریافت Point، دعوت از دوستان برایشروع استفاده از TronLink است. در نسخه‌های بعدی، روش‌های مختلفی مانند نگه‌داشتن دارایی (پول‌ها)، بازی DApps و غیره وجود دارد.


چه زمان می‌توان پوینت‌ها را مبادله کرد؟!

عملکرد صرف و خرج امتیازات، فعلا در دست توسعه است. کاربران می‌توانند در حدود یک ماه دیگر پس از آن، از امتیازات خود استفاده کنند.

چگونه کیف پول ترون بسازیم؟، اموزش ساخت کیف پول ترون، روش استفاده از ترون، ترون چیست؟، به دست آوردن ترون رایگان، چگونه میتوان ترون رایگان به دست آورد، ترون رایگان، Free Tron، Free TRX، آموزش ارز دیجیتال رایگان ترون، چگونه ترون رایگان به دست آوریم، آموزش کسب امتیاز، پوینت در ترون چیست، آموزش TronLink Pro، چطور میتونم کیف پول ترون بسازم، آموزش ساخت ولت ترون، آموزش ساخت ولت برای ترون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده 2 دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک