تبلیغات

آموزش فروش دوره های آموزشی در ووکامرس (وردپرس)

آموزش فروش دوره های آموزشی در ووکامرس (وردپرس)

آموزش فروش دوره های آموزشی در وردپرس و ووکامرس


احتمالا سایت‌های مختلف فروش آموزش‌های ویدیویی را دیده‌اید؛ که کاربر پس از خرید یک محصول، قادر به دانلود ویدیوهای موجود در آن محصول خواهد بود. همچنین کاربر می‌تواند ویدیوها را هر زمان که بخواهد، با مراجعه به صفحه‌ی همان محصول و از یک جعبه‌ی دانلود منحصر به فردی که در انتهای توزیحات قرار دارد، دریافت کند. مثلا به‌صورت زیر:

نمونه ویدیوهای آموزشی در انتهای یک محصول


اما همانطور که می‌دانید؛ در افزونه‌ی فروشگاه ساز ووکامرس که برای وردپرس طراحی شده است، تنها می‌توان لینک‌هایی را قرار داد که کاربر پس از خرید محصول، آن‌ها را می‌تواند در بخش سفارش خود مشاهده کند. این روش نه تنها استاندارد نیست، بلکه مشکلاتی نیز دارد؛ که به مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم:

  • کاربر اگر لینک‌ها را به اشخاص دیگری بدهد، آن اشخاص نیز قادر به دانلود لینک‌ها خواهند بود. به‌عبارتی، لینک‌ها فقط محدود به حساب کاربری شخص خریداری شده نیستند.
  • کاربر با مراجعه به صفحه محصول، نمی‌تواند متوجه این شود که قبلا این دوره را خریداری کرده است یا خیر؛ و قابلیتی وجود ندارد که بتوان تعیین کرد اگر کاربر  محصول را خریداری کرده باشد، دیگر قادر به خرید  آن نبوده و به او اعلام شود که قبلا خریداری کرده است.
  • اگر شما به‌تدریج در حال اضافه‌کردن ویدیوهای آموزشی هستید، کاربر متوجه این مورد نخواهد شد؛ و تنها لینک‌هایی که قبلا خریده‌است در بخش سفارشات او وجود دارد؛ که این مورد نیز از نظم آن کاسته و همچنین لینک‌های جدید برای کاربر مشخص نخواهند شد و به‌عبارتی بایستی مجدد خریداری کند.

بنابراین نیاز است که یک جعبه‌ی دانلودی همانند تصویر بالا، در انتهای محصول ما قرار گرفته و ما بتوانیم لینک‌های رایگان و نقدی خود را در آن قرار دهیم.

روش حل مشکل

ما برای حل این مشکل، افزونه‌ی وودیجی (Woodigi) را توسعه داده‌ایم. وودیجی نه تنها قادر به حل مشکلات بالا خواهد بود؛ بلکه امکانات دیگری را نیز به فروشگاه فایل شما اضافه کرده و فرآیند فروش فایل را بهبود می‌بخشد. هم اکنون می‌توانید وودیجی را از لینک زیر دریافت کنید:

کد تخیف ویژه: FuLLK_30 (تخفیف 30 درصدی تا مدت محدود)

خرید افزونه از فروشگاه

ویدیوی نصب و راه اندازی

چگونه می توان در ووکامرس ویدیوی آموزشی فروخت، قابلیت فروش ویدیوی آموزشی در ووکامرس، امکان فروش دوره های آموزشی در ووکامرس، محافظت از لینک های دانلود ووکامرس، ووکامرس ریموت، دانلود رایگان افزونه ووکامرس ریمون هاست دانلود

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

    دیدگاه های این پست بسته شده است.

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک