آموزش تغییر صدا در هنگام مکالمه تلفنی با Voicemod

آموزش تغییر صدا در هنگام مکالمه تلفنی با Voicemod

تغییر صدا در هنگام مکالمه‌ی تلفنی، می‌تواند کاربردهای بسیار زیادی داشته باشد. مثلا ممکن است شما فردی خجالتی بوده و قصد داشته باشید با شخصی برای اولین بار صحبت کنید؛ اما از اینکه آن شخص صدای شما را بشنود، استرس تمام وجودتان را در پر می‌گیرد. یا ممکن است بخواهید با یکی از دوستان و آشنایان خود، شوخی کرده و لحظات شادی را خلق کنید؛ و کاربردهای دیگر (البته سراغ موارد شیطانی نرید 😀 ).

اکنون در ادامه و به کمک نرم افزار Voicemod که بایستی آن را برروی کامپیوتر خود نصب کنید، ارتباطی بین گوشی اندروید و سیستم ایجاد خواهیم کرد و بقیه فرآیندی که طی آموزش توضیح می‌دهیم. بنابراین با فول کده همراه باشید.

راهنما

پیشنیازها:


مراحل کار:

همانطور که در توضیحات یور فون آمده است، به کمک این نرم افزار می‌توان گوشی اندرویدی و یا آیفون را به ویندوز 10 لینک کرده و تعامل بهتری بین گوشی و کامپیتور ایجاد کرد. یور فون به‌صورت پیشفرض برروی نسخه‌های جدیدتر ویندوز 10 وجود دارد؛ و بهتر است که آن را به آخرین نسخه از طریق مایکروسافت استور آپدیت کنید.

1. برای دسترسی به یورفون، می‌توانید عبارت Your Phone را در قسمت سرچ ویندوز جستجو کرده و آن را اجرا کنید.

جستجوی Your Phone در سرچ ویندوز

جستجوی Your Phone در سرچ ویندوز

پنجره شروع Your Phone ویندوز 10

پنجره شروع Your Phone ویندوز 10

2. در ادامه، لازم است که مدیریت میکروفون سیستم را به Vicemod بدهیم. بنابراین برروی آیکون صدا (اسپیکر) که در گوشه راست و پایین ویندوز قرار دارد، راست کلیک کرده و گزینه‌ی Sounds را انتخاب کنید.

3. اکنون از سربرگ Recording، گزینه‌ی Microphone(Voicemod Virtual Audio Device) را انتخاب کرده و برروی Set Default و سپس OK کلیک کنید.

4. وارد نرم افزار Vicemod شوید. در اولین ورود، بایستی میکروفون و اسپیکرهای خود را انتخاب کنید.

صفحه ورود به نرم افزار Vicemod

صفحه ورود به نرم افزار Vicemod

5. از داخل نرم افزار، یک افکت صوتی دلخواه را انتخاب کرده و گزینه‌ی VOICE CHANGE که انتهای برنامه قرار دارد را فعال کنید.

محیط نرم افزار Vicemod

محیط نرم افزار Vicemod

6. حال وارد Your Phone ویندوز 10 و گوشی شده و اطمینان حاصل کنید که گوشی و ویندوز به یکدیگر لینک شده باشند. برای انجام این کار، نیاز به یک اکانت ایمیل مایکروسافت خواهید داشت. همچنین توجه داشته باشید که این لینک شدن از طریق اینترنت صورت می‌گیرد و بایستی مراحلی را برای لینک شدن طی کنید که طی این مراحل، گزینه‌هایی را تایید خواهید کرد.

صفحه اس ام اس ها در Your Phone

صفحه اس ام اس ها در Your Phone

7. در Your Phone ویندوز، به بخش Calls بروید. همانند زیر:

بخش Calls در Your Phone ویندوز 10

بخش Calls در Your Phone ویندوز 10

8. بروی Get started و سپس Enable جهت فعال کردن بلوتوث کلیک کنید. لحظاتی پیام Getting things ready نمایش داده می‌شود؛ و سپس برروی Set Up کلیک کنید. پیامی در گوشی ظاهر می‌شود که بایستی برروی گزینه‌ی Allow کلیک کنید. به‌صورت زیر:

یور فون گوشی اندرویدی

9. ممکن است در یور فون ویندوز، گزینه‌ای ظاهر شود تحت عنوان Try Again که برروی آن کلیک کنید. پنجره‌ی Pair Device نمایش داده می‌شود. که هم بایستی آن در ویندوز و هم گوش تایید کنید. توجه داشته باشید که ابتدا در ویندوز برروی Yes کلیک کرده و سپس در گوشی تایید را بزنید. پس از اتمام این فرآیند، شما در Your Phone پنجره‌ی زیر را خواهید دید:

صفحه Calls و شماره گیری در Your Phone

صفحه Calls و شماره گیری در Your Phone

10. حالا کافیست تا در این صفحه، اقدام به شماره گیری کرده و از طریق میکروفون ویندوز حرف بزنید. صدای شما، به افکت انتخاب شده در نرم افزار Vicemod تغییر خواهد یافت.


از صداهای جدید خودتون لذت ببرید و مردمو سرکار نزارید ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده ۱ دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک