تبلیغات

دانلود ترینر بازی The Thing

دانلود ترینر بازی The Thing

ترینر بازی The Thing
نسخه Dream Team


خلاصه بازی
کارکنان پایگاه تحقیقاتی آمریکایی در قطب، با گونه‌ای موجود فضایی روبرو می‌شوند؛ که در واقع مانند انگل، بدن موجودات زنده دیگر را آلوده کرده و در آن پنهان می‌شود؛ و زمانی که لو می‌رود، کالبد جسمانی قربانیان خود را به گونه‌ای ترسناک و خون‌خوار تغییر شکل می‌دهد. اکنون کارکنان پایگاه، برای پاک‌سازی و یافتن اینکه چه کسی آلوده هست، درگیر چالش‌های مرموز و غیرمنتظره‌ای می‌شوند…

راهنمای عمومی ترینرها
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

کلیدهای ترینر

 • F12: نمایش منو داخل بازی
 • F11: سلامتی بی‌نهایت
 • F10: مهمات بی‌نهایت


درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

یه کلاسِ تعریف نشده ... فقط برای ارتباط کاری تلگرام پیام بدید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده 3 دیدگاه

  1. مهشید کاربر مهمان گفت:

   سلام.
   وقتی ترینر رو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمی افته 🙁
   چیکار کنم؟

   00
   1. هادی اکبرزاده مدیر سایت گفت:

    سلام. ترینر تو پس زمینه اجرا میشه. قسمت پایین و گوشه سمت راست ویندوز یه بخش فلش وجود داره اونجا می‌تونید آیکونشو مشاهده کنید.

    1. نیما کاربر مهمان گفت:

     کار نمیکنه

     00
توضیحات دانلود نظرات اشتراک