دانلود ترینر بازی Metro 2033 (مترو 33)

دانلود ترینر بازی Metro 2033 (مترو 33)

ترینر بازی Metro 2033
نسخه‌های LinGon و KelSat و DRoLLe و HOG و BreWers و Live4ever و Burmass و Outlaws و Uplink و SerGant و H4X0R


خلاصه بازی
بازی Dead Space در سفینه ای فضایی قرار دارد که هزاران کیلومتر از کره آبی ما فاصله گرفته است. فرض کنید شما مهندس این سفینه هستید و به شما دستور داده می شود تا یک مشکل فنی پیش آمده را حل کنید. گویا ارتباط با بخشی از سفینه از دست رفته است و در این میان باید نشان دهید که چه آدم شجاعی هستید و کاری غیر ممکن را انجام دهید. زمانی که تشکیلات CEC ارتباط خود را با کشتی فضایی از دست می دهد، شما وارد کار خواهید شد و البته دلیل دیگری نیز برای این کار دارید و آن هم پیام هایی است که اخیرا از طرف پزشک سفینه به شما رسیده است و برای سردرآوردن از این پیام ها هم شده ریسک به خطر افتادن زندگی خود را می کنید. همین که پا روی سفینه می گذارید، اتفاقات ترسناک و عجیب و غریبی شروع به رخ دادن می کنند. تمام افراد سفینه به زامبی تبدیل شده اند و هر کس نیز با خون خود پیامی به جا گذاشته است. در این میان شما یک هدف در سر دارید و آن هم نجات دادن نامزدتان به نام نیکول است.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک