دانلود ترینر بازی DiRT: Showdown

دانلود ترینر بازی DiRT: Showdown

ترینر بازی DiRT: Showdown
نسخه LinGon


خلاصه بازی
یکی از مسائلی که باعث معروف شدن بازی Dirt Showdown شد، آن بود که Codemasters ادعا کرد که بودجه‌ی ساخت این بازی به طرز قابل توجهی بیشتر از نسخه‌های قبلی بوده است و با توجه به تریلرهای منتشر شده از بازی، کمتر کسی بود که به این حرف شک کند. پیشرفت بالای گرافیکی نسبت به نسخه‌های قبل، اضافه شدن تعداد بسیار زیادی ماشین جدید به بازی و طراحی زیبای محیط‌های بازی همگی دست به دست هم دادند تا Dirt: Showdown تبدیل به یک بازی بسیار خوب در این سبک شود.

در این نسخه، بازیکنان از همان ابتدا در یک تور قرار می‌گیرند و باید مسابقات بسیار متنوعی را انجام دهند. Stunt، Rampage، Standard Racing، Racing و Destruction از جمله مسابقاتی هستند که در بازی وجود دارند و هرکدام از آنها، ویژگی‌ها و جذاب‌های کاملا متفاوتی نسبت به یکدیگر را به شما ارائه می‌دهند. بازیبازها با برنده شدن در این مسابقات، می‌توانند پول زیادی جمع‌آوری کنند و از آن برای باز کردن مسابقات جدید، ماشین‌های جدید یا ارتقای ماشین‌های فعلی خود استفاده کنند. با کامل کردن یک مسابقه‌، درجه‌ی سختی بالاتری از همان مسابقه در دسترس بازیبازها قرار می‌گیرد و رقیب‌های سریع‌تری را در برابر شما قرار خواهد داد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک