تبلیغات

دانلود ترینر بازی Dead Space

دانلود ترینر بازی Dead Space

ترینر بازی Dead Space
نسخه‌های dEViATED و iNSANITY و MrAntiFun و LIRW و Abolfazl و H4X0r و ExTalia و L0WB1T و RED و …


خلاصه بازی
بازی Dead Space در سفینه ای فضایی قرار دارد که هزاران کیلومتر از کره آبی ما فاصله گرفته است. فرض کنید شما مهندس این سفینه هستید و به شما دستور داده می شود تا یک مشکل فنی پیش آمده را حل کنید. گویا ارتباط با بخشی از سفینه از دست رفته است و در این میان باید نشان دهید که چه آدم شجاعی هستید و کاری غیر ممکن را انجام دهید. زمانی که تشکیلات CEC ارتباط خود را با کشتی فضایی از دست می دهد، شما وارد کار خواهید شد و البته دلیل دیگری نیز برای این کار دارید و آن هم پیام هایی است که اخیرا از طرف پزشک سفینه به شما رسیده است و برای سردرآوردن از این پیام ها هم شده ریسک به خطر افتادن زندگی خود را می کنید. همین که پا روی سفینه می گذارید، اتفاقات ترسناک و عجیب و غریبی شروع به رخ دادن می کنند. تمام افراد سفینه به زامبی تبدیل شده اند و هر کس نیز با خون خود پیامی به جا گذاشته است. در این میان شما یک هدف در سر دارید و آن هم نجات دادن نامزدتان به نام نیکول است.
راهنمای عمومی ترینرها
– اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


– فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


– کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و … فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


– منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک