تبلیغات

دانلود ترینر بازی Transformers: Revenge of the Fallen

دانلود ترینر بازی Transformers: Revenge of the Fallen

ترینر بازی Transformers: Revenge of the
نسخه‌ی BReWErS و H4X0R


خلاصه بازی
Transformers: Revenge of the Fallen نام دومین نسخه در مجموعه تبدیل شوندگان با سبک اکشن، شوتر سوم شخص و نقش آفرینی می باشد؛ که به دنبال موفقیت های نسخه اول بازی، تیم سازنده تصمیم گرفت تا سری دوم را بر اساس دومین فیلم تبدیل شوندگان یعنی “انتقام فالن” بسازد و کمپانی Activision وظیفه انتشار آن را در سال 2009 میلادی برای انواع پلتفرم ها بر عهده داشته است. در این بازی شما با انتخاب یک دسته از Autobat ها (محافظان کره زمین به رهبری آپتیموس پرایم افسانه ای) و یا Deseption های موجود در داستان فیلم اصلی (نابودگران این کره خاکی به رهبری فالن و مگاترون)، در نقش ربات های غول آسا و بسیار توانای مشهور کمیک این مجموعه ایفای نقش خواهید کرد.
راهنمای عمومی ترینرها
– اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


– فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


– کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و … فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


– منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک