دانلود ترینر بازی Remothered: Broken Porcelain

دانلود ترینر بازی Remothered: Broken Porcelain

ترینر بازی Remothered: Broken Porcelain
نسخه Abolfazl


خلاصه بازی
بازی Remothered Broken Porcelain ابتدا یک ویدیو کوتاه از وقایع نسخه اول برای شما پخش می‌کند تا افراد جدید کاملاً در داستان غرق شوند. نسخه اول در مورد بازرسی 35 ساله به نام رزماری بود که به دنبال گم‌شدن دختربچه‌ای، عزم رفتن به خانه‌ی پدرش را می‌کند و پس از ورود به خانه، اتفاقات عجیبی برای او رخ می‌دهد و بعد دیگری از واقعیت برای او روشن می‌شود و باید با حل معما، از سرنوشت کودک گم‌شده پرده برداشت. این بازی اما به وقایع قبل از نسخه اول می‌پردازد اما به‌نوعی با پلات نسخه اول ارتباط دارد و این بار، از دید شخصیت دیگری به نام Jenn وارد بازی می‌شویم. Jenn تازه از آموزش فارغ شده و مستقیماً به عمارت Ashmann فرستاده‌شده تا به‌عنوان یکی از خدمت کاران به کار ادامه دهد؛ اما زندگی همین‌طور ساده نمی‌ماند. این عمارت که یک مهمان‌خانه قدیمی است، رازهای تاریک و ترسناکی دارد که آرام شمارا به آغوش می‌کشند و ترسناک‌ترین لحظات عمرتان را می‌سازند و بالاخره می‌فهمید که چه کسی باعث ایجاد این حس ترس و تاریکی در عمارت شده است.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک