دانلود ترینر بازی Grounded

دانلود ترینر بازی Grounded

ترینر بازی Grounded
نسخه‌ی FLiNG


خلاصه بازی
بازی Grounded شمارا به شخصیتی در قد و قواره مورچه تبدیل می‌کند و در محیطی مشابه حیاط پشتی خانه ای آمریکایی رها می‌کند. تمامی حشراتی که قبلاً برایتان اهمیتی نداشتند، حالا به ترسناک‌ترین دشمن شما بدل شده‌اند. عنکبوت‌ها بزرگ و درشت هستند و با سرعت زیادی دنبال شما خواهند دوید. چهار قهرمان در بازی وجود دارند که کنترل یکی از آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. در بخش تک نفره تنها قادر به انتخاب یکی از آن‌ها خواهید بود و سپس وارد دنیای بازی می‌شوید و با چالش‌هایی که استودیو برایتان چیده است دست‌وپنجه نرم خواهید کرد. مأموریت‌های کوچکی چون ساخت سلاح از چوب و سنگ آغاز ماجراجویی بلندمدت بازی هستند که درنهایت به ساخت کمپ و مکان استراحت منجر خواهند شد. بخش چندنفره بازی تجربه‌ای بی‌نقص و جذاب در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. این بخش را می‌تواند همراه 4 دوست شروع کرد و سپس از چنگال حشرات خطرناک فرار کرد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

توضیخات FLiNG

 

OPTIONS
Num 1 – Infinite Health
Num 2 – Max Shield/Block
Num 3 – Infinite Stamina
Num 4 – No Hunger
Num 5 – No Thirst
Num 6 – Infinite Oxygen
Num 7 – Infinite Analyzer Charges
Num 8 – Infinite Items
Num 9 – Infinite Tools Durability
Num 0 – One Hit Kill
Num . – Freeze Daytime
Num + – Daytime +1 Hour
Num – – Daytime -1 Hour

Ctrl+Num 1 – Edit Raw Science
Ctrl+Num 2 – Set Game Speed
Ctrl+Num 3 – Set Move Speed
Ctrl+Num 4 – Infinite Jumps
Ctrl+Num 5 – No Crafting Requirement
Ctrl+Num 6 – Easy Building/Min. Building Requirement


NOTES
1. “Infinite Items” takes effect when item quantity decreases, the item quantity will set to max stackable count.
2. “Infinite Tools Durability” takes effect when durability decreases.
3. “No Crafting Requirement” if you want to disable this option after crafting requirements have changed, you need to restart the game for them to restore.
4. “Easy Building/Min. Building Requirement”: When activated, you only need to put 1 material to the building site to complete the building.

دانلود ترینر بازی Grounded، دانلود ترینر گراندد، دانلود ترینر باز گراندد، دانلود ترینر لقخعدیثی، دانلود ترینر 'vhknn، دانلود ترینر Grounded | دانلود ترینر بازی زمینی، ترینر زمینی

برچسب‌ها:,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک