توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک
تبلیغات

تشرف به محضر امام زمان (عج) با نسخه آیت الله بهجت (ره)

در کتاب «زمزم عرفان» نوشته‌ی «محمد محمدی ری‌شهری» که یادنامه فقیه عارف، حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت(ره) می‌باشد؛ برای تشرف خدمت ولی عصر(عج)، دستورالعملی آمده است. نویسنده بیان می‌کند:

در یکی از دیدارها از ایشان دستورالعملی برای تشرف به محضر امام عصر(ع) خواستم. ابتدا نفرمودند. عرض کردم که گویا شما به فلانی، دستورالعملی داده اید! فرمودند: آری. تقاضا کردم که در صورت امکان بفرمایید.

در ادامه آمده است که آیت الله بهحت فرمودند:

ماهی که نخستین روز آن جمعه باشد، بعد از نافله صبح و نماز صبح، در اول وقت، 256 بار آیه نور را خواندن تا پانزده روز. پس از آن تا پانزده روز دیگر، 256 بار گفتن ذکر «لا اله الا الله»…

سپس آیت الله بهجت افزودند:

این ختم از شیخ عباسعلی قزوینی واعظ از شاگردان میرزا حبیب الله رشتی نقل شده…

نویسنده در آخر اشاره می‌کند:

اینجانب پس از پایان مطلب از آیت الله بهجت(ره) پرسیدم که آیا شما این ختم را گرفته اید؟ در پاسخ اشاره کردند که: نپرس!


در جای دیگر این کتاب آمده است:

در یکی از دیدارهایم با آیت الله بهجت(ره) به ایشان عرض کردم که نقل شده که امام خمینی(ره) در جوانی، همراه با سید محمدصادق لواسانی، در مشهد با شیخ حسنعلی نخودکی دیداری داشته اند و ایشان به وی دستورالعملی داده که بعد از هر نماز واجب سه بار توجید بخواند و سه بار صلوات بفرستد و سه بار آیه «و من یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شیء قدرا» (سوره طلاق، آیه دوم) را بخواند. آیا این مطلب صحیح است؟
ایشان ضمن تایید اصل مطلب فرمودند: دوست همراهشان آقای سید احمد زنجانی بوده نه سید محمدصادق لواسانی.

سپس اشاره شده است:

آیت الله بهجت در دو دیدار به اینجانب توصیه کردند که این دعا را در هر صبح و شام ترک نکنم:
اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِی دِرْعِکَ الْحَصِینَةِ الَّتِی تَجْعَلُ فِیهَا مَنْ تُرِیدُ…

تشرف به محضر امام زمان (عج) با نسخه آیت الله بهجت (ره)، دستورالعملی از آيت الله بهجت برای تشرف به محضر ولی عصر (ع)، چگونه امام زمان را ببینیم؟، آموزش دیدن امام زمان، آیا میتوان امام زمان را دید، چطور میتونم امام زمان رو ببینم، من میخوام امام زمان رو ببینم، چطور میشه امام زمان رو دید، نسخه بهجت برای تشرف خدمت امام زمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه