دانلود ترینر بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town

دانلود ترینر بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town

ترینر بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town
نسخه FLiNG


خلاصه بازی
STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town شما را به دهکده‌ای زیبا و سرسبز به نام Mineral Town برده و با زندگی کشاورزی آشنا می‌سازد. دهکده Mineral Town روستای زیبا و کوچکی است که به دور از آلودگی و در اطراف مناطق طبیعی بکر واقع شده است. شخصیت اصلی بازی بعد از سال‌ها زندگی شهری تصمیم می‌گیرد تا به روستا برگشته و زمین کشاورزی و دامداری‌های پدربزرگش را گسترش دهد. او وظیفه دارد تا به صورت روزانه به محصولات زراعی و حیوانات سرکشی کرده و از آن‌ها مراقبت کند. محصولات زراعی موجود در این روستا از تنوع بسیار خوبی برخوردارند و محصولات مختلفی از جمله میوها، سبزیجات و … در زمین روستا کشت می‌شوند. البته دامداری نیز بخش جداناپذیر زندگی روستایی است و در هر مزرعه تعداد زیادی دام نیز وجود دارد. بخشی از محصولات تولیدی شما برای فروش و بخش کوچک آن نیز برای مصارف سالیانه خودتان است. در طی روند بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town با شخصیت‌ها و ساکنان روستای Mineral Town آشنا شده و رابطه‌ای دوستانه و گاها عاطفی با آن‌ها برقرار خواهید کرد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

جعبه دانلود نیم‌بها

  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک