دانلود ترینر بازی Disintegration (تجزیه)

دانلود ترینر بازی Disintegration (تجزیه)

ترینر بازی Disintegration (تجزیه)
نسخه Abolfazl


خلاصه بازی
بازی Disintegration ما را به 150 سال بعدی می‌برد. جایی که جوامع به دلیل تغییرات اقلیمی فوق‌العاده آسیب‌دیده‌اند. در این میان گروهی از توسعه‌دهندگان قرار دارند که از تکنیک‌هایی برای انتقال مغز انسان به بدن رباتیک استفاده کرده‌اند. این به‌منظور کاهش استفاده از منابع دنیا و جلوگیری از طمع انسانی برای غارت است. به‌هرحال این فرایند انجام می‌شود و از دل آن یک گروه نظامی پدید می‌آید که قدرتی فرازمینی پیدا می‌کنند و همین باعث می‌شود که انسان با فلاکت تازه‌ای مواجه شود. بالاخره باید به این فناوری تازه تن داد وگرنه حذف خواهیم شد. شما نقش Romer Shoal را بر عهده خواهید داشت که در مقابل دشمنی خطرناک قرار دارد، این دشمن می‌خواهد کل انسانیت را دوباره از نو بازسازی کند اما به شیوه‌ای که خودش دوست دارد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

جعبه دانلود نیم‌بها

  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک