دانلود ترینر بازی Dark Light (دارک لایت)

دانلود ترینر بازی Dark Light (دارک لایت)

ترینر بازی Dark Light (دارک لایت)
نسخه‌ی Abolfazl


خلاصه بازی
به عنوان یک کاوشگر تنها در بیابان باید زمین و منابع طبیعی موجود را کاوش کنید تا چگونگی رام کردن حیوانات و ساختن خانه را یاد بگیرید. همچنین باید مهار کردن و تحت کنترل گرفتن انرژی‌های جادویی که در سراسر سیاره جریان دارد را هم فرا بگیرید تا در تاریکی فرو نروید. بازی Dark and Light با توجه به نسخه اورجینال منتشر شده آن در سال 2004 از جنبه‌های مختلفی دوباره‌سازی شده و ارتقاهای مختلفی روی آن صورت گرفته است. در این بازی، موجودیت Gaia از عنصرهای اولیه‌ی باد، زمین، آب، آتش، نور و تاریکی نشعت می‌گیرید . این عناصر مهم موجود در جهان، گاهی در اثر در هم شکستگی‌هایی باعث به‌وجود آمدن تغییرات خفیفی در زمین می‌شود. شرایط آب و هوایی فوق‌العاده، شما را در آزمون‌های سختی قرار خواهد داد. شما باید در شرایط مختلف به تهیه‌ی غذا، آب و همچنین ابزارهای مناسب برای کاوش در این سرزمین عظیم و غنی قادر باشید.

بعد از مورد حمله قرار گرفتن گایا و سقوط آن، دنیا در تاریکی فرو رفت و در نتیجه جانوران مختلف نجات یافته، قدرت‌های جادویی باور نکردنی را تجربه کردند. در این بازی، ده‌ها جانور جادویی مانند اژدها، گریفین، تک شاخ، سانتور، گابلین و … در انتظار شماست. همچنین تعداد زیادی از موجودات منحصر به فردی نیز در این بازی وجود دارد؛ که بازیکنان در هیچ‌جای دیگری ندیده‌اند. بازیکنان قادر هستند این جانوران مختلف را شکار کرده و برای غذا و پوشاک از آن‌ها استفاده کنند؛ و همچنین ماهیت‌های جادویی آن‌ها را استخراج کنند؛ و یا با رام‌کردن، از آنان دوستانی با وفا بسازند. این بازی با سبک اکشن، ماجرایی و RPG، به دست Snail Games USA توسعه داده و در  سال 2017 برای پلت فرم PC منتشر شده است.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

جعبه دانلود نیم‌بها

  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک