آموزش خرید لباس گنگ سبز و بنفش در GTA V آنلاین

آموزش خرید لباس گنگ سبز و بنفش در GTA V آنلاین

چندیست که در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، ویدیوهایی از GTA V به چشم می‌خورد که در آن، دسته‌ای با لباس سبز و دسته‌ای دیگر نیز با لباس بنفش حضور دارند؛ که البته لباس آنها نیز منحصر به فرد است. علاوه‌بر این، ویدیوهایی نیز به‌صورت رئال ساخته شده‌اند و گویا این قضیه تبدیل به یک چالشی شده است. اما ماجرا چیست و چگونه می‌توان در حالت آنلاین بازی، این لباس را تهیه کرده و به گنگ (Gang = دسته یا گروه) مربوط به آن ملحق شد؟!

در واقع این دو لباس سبز و بنفش، جزء لباس‌های فضایی هستند؛ که در بین آنها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است؛ اعضای این دو باند مختلف، قرارهایی را تعیین می‌کنند و سپس در زمان مشخص شده، به مبارزه می‌پردازند. ایده به‌این صورت است که گروهی از بازیکنان مربوط به یک لباس سبز یا بنفش، به یکدیگر پیوسته و سپس سوار یک وَن شوند. در ادامه به‌صورت ناگهانی از ون بیرون پریده و  بازیکنان مظنون و مشکوک را با بی‌رحمی هرچه تمام و با استفاده از چوبی مثل چوب بیسبال، مورد ضرب و شتم قرار دهند. به‌نظر خنده‌دار یا آزاردهنده‌است.

بازیکنان بنفش در مخالفت با بازیکنان سبز هستند؛ و این دو گروه به‌عبارتی با یکدیگر دشمن بوده و لذا در در این قرارها و یا هرجایی که همدیگر را ببینند، بایستی به یکدیگر با همان چوب بیسبال یا … حجوم ببرند.

اکنون زمان آن رسیده است تا شما نیز گنگ خود را مشخص کنید و به آن بپیوندید.

مراحل انجام کار

ویدیوی راهنما نیز در انتهای مطلب قرار دارد.

 1. وارد بازی شوید.
 2. به یک لباس فروشی بروید.
 3. جلوی فروشنده ایستاده و E را بزنید.
 4. از انتهای لیست، وارد Outfit: Arena Wars شوید.
 5. وارد بخش Bodysuits شوید.
 6. اکنون به تمامی لباس‌های فضایی دسترسی دارید؛ اما دو لباس سبز و بنفش، با نام‌های زیر در دسترس قرار دارند؛ که می‌توانید یکی از آنها و یا هردو را خریده و بپوشید:
  • Green Martian Bodysuit (لباس سبز مریخی)
  • Purple Martian Bodysuit (لباس بنفش مریخی)
 7. حالا نوبت پیوستن به گنگ‌ها است. لینک برخی از دیسکورد مربوط به این دو گنگ را قرار دادم و می‌توانید به یکی از آنها ملحق شوید. شما نیز می‌توانید به همراه دوستان خود گنگ جدایی تشکیل داده و لینک خود را به اشتراک بگذارید:

شما جزء کدام گنگ هستید؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک