آموزش خرید لباس گنگ سبز و بنفش در GTA V آنلاین

آموزش خرید لباس گنگ سبز و بنفش در GTA V آنلاین

چندیست که در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، ویدیوهایی از GTA V به چشم می‌خورد که در آن، دسته‌ای با لباس سبز و دسته‌ای دیگر نیز با لباس بنفش حضور دارند؛ که البته لباس آنها نیز منحصر به فرد است. علاوه‌بر این، ویدیوهایی نیز به‌صورت رئال ساخته شده‌اند و گویا این قضیه تبدیل به یک چالشی شده است. اما ماجرا چیست و چگونه می‌توان در حالت آنلاین بازی، این لباس را تهیه کرده و به گنگ (Gang = دسته یا گروه) مربوط به آن ملحق شد؟!

در واقع این دو لباس سبز و بنفش، جزء لباس‌های فضایی هستند؛ که در بین آنها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است؛ اعضای این دو باند مختلف، قرارهایی را تعیین می‌کنند و سپس در زمان مشخص شده، به مبارزه می‌پردازند. ایده به‌این صورت است که گروهی از بازیکنان مربوط به یک لباس سبز یا بنفش، به یکدیگر پیوسته و سپس سوار یک وَن شوند. در ادامه به‌صورت ناگهانی از ون بیرون پریده و  بازیکنان مظنون و مشکوک را با بی‌رحمی هرچه تمام و با استفاده از چوبی مثل چوب بیسبال، مورد ضرب و شتم قرار دهند. به‌نظر خنده‌دار یا آزاردهنده‌است.

بازیکنان بنفش در مخالفت با بازیکنان سبز هستند؛ و این دو گروه به‌عبارتی با یکدیگر دشمن بوده و لذا در در این قرارها و یا هرجایی که همدیگر را ببینند، بایستی به یکدیگر با همان چوب بیسبال یا … حجوم ببرند.

اکنون زمان آن رسیده است تا شما نیز گنگ خود را مشخص کنید و به آن بپیوندید.

مراحل انجام کار

ویدیوی راهنما نیز در انتهای مطلب قرار دارد.

 1. وارد بازی شوید.
 2. به یک لباس فروشی بروید.
 3. جلوی فروشنده ایستاده و E را بزنید.
 4. از انتهای لیست، وارد Outfit: Arena Wars شوید.
 5. وارد بخش Bodysuits شوید.
 6. اکنون به تمامی لباس‌های فضایی دسترسی دارید؛ اما دو لباس سبز و بنفش، با نام‌های زیر در دسترس قرار دارند؛ که می‌توانید یکی از آنها و یا هردو را خریده و بپوشید:
  • Green Martian Bodysuit (لباس سبز مریخی)
  • Purple Martian Bodysuit (لباس بنفش مریخی)
 7. حالا نوبت پیوستن به گنگ‌ها است. لینک برخی از دیسکورد مربوط به این دو گنگ را قرار دادم و می‌توانید به یکی از آنها ملحق شوید. شما نیز می‌توانید به همراه دوستان خود گنگ جدایی تشکیل داده و لینک خود را به اشتراک بگذارید:

شما جزء کدام گنگ هستید؟!
چطور عضو گنگ سبز بشیم؟، چطور عضو گنگ بنفش بشیم؟، چگونه عضو گروه سبزها در جی تی ای وی شویم، چگونه عضو گروه بنفش ها در جی تی ای وی شویم، لینک دیسکورد گنگ سبز، لینک دیسکور گنگ بنفش، لینک دیسکورد جی تی ای وی، چالش سبز و بنفش تو جی تی ای، قضیه سبز و بنفش در GTA V چیست؟!، آموزش بدست آوردن لباس سبز فضایی جی تی ای وی، آموزش بدست آوردن لباس بنفش فضایی جی تی ای وی، آموزش فضایی شدن در جی تی ای آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک