تبلیغات

دانلود بازی Tales of Wind 2.3.4 اندروید – افسانه های باد + دیتا

دانلود بازی Tales of Wind اندروید - افسانه های باد + دیتا

بازی Tales of Wind برای اندروید
بازی نقش آفرینی افسانه های باد
به همراه دیتای OBB و نصب کاملا آفلاین


Tales of Wind، عنوان بازی اندرویدی در سبک نقش آفرینی است. داستان آن، درباره‌ی سرزمینی است که مردمانش سال‌ها در صلح و شادی زندگی می‌کردند؛ ولی ناگهان یک نیروی تاریک فرا رسیده و روشنی را از این سرزمین می‌گیرد. حال در این بازی، شما نقش قهرمان بازی را داشته و باید سرزمین خورشید را برای همیشه از تاریکی نجات دهید. در ابتدای بازی، باید کاراکتر خود را انتخاب کنید و توجه داشته باشید که هر کدام از کاراکترهای بازی، دارای مهارت‌های متنوع هستند.

اگر به شخصیت‌های تهاجمی علاقه‌مند هستید، می‌توانید کاراکتر روگ را انتخاب کنید و اگر می‌‍خواهید با استفاده از جادو بازی کنید، کاراکترهای جادوگر و کلریک را انتخاب کنید؛ و همچنین هرکدام از کاراکترها در طول بازی، چالش‌های مخصوص به خود را خواهند داشت. با استفاده درست از مهارت‌های هرکدام، می‌توانیدبازی را ببرید. همچنین پس از انتخاب کاراکتر مورد نظر، می‌توانید آن را شخصی‌سازی کنید.

هنگام بازی، در سمت راست و چپ، گزینه‌هایی وجود دارد؛ از گزینه‌های سمت چپ برای هدایت کاراکتر و از گزینه‌های سمت راست نیز برای ضربه زدن به دشمنان استفاده کنید. در پایان هر ماموریت، شما بایستی رئیس آن مرحله را از بین ببرید؛ تا مرحله پایان یافته و پس از کشتن هر رئیس، یک کارت مخصوص به شما داده می‌شود. با استفاده از این کارت‌ها، قدرت شما بالا می‌رود و می‌توانید مهارت‌های جدیدی یاد بگیرید.

در این بازی شما باید مبارزات را خودتان انجام داده و از مهارت‌هایتان به خوبی استفاده کنید. هرچه بیشتر جلو بروید، چالش‌های بازی سخت‌تر شده و بایستی نهایت تلاش خود را انجام دهید.

مشخصات فایل و دانلود

  • توسعه دهنده NEOCRAFT LIMITED
  • نسخه فایل 2.3.4
  • نسخه مورد نیاز +4.2
  • درجه سنی +7
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com
تبلیغات
کانال تلگرام فول کده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه