تبلیغات

دانلود ترینر بازی Creature in the Well

دانلود ترینر بازی Creature in the Well

ترینر بازی Creature in the Well
نسخه‌ی Abolfazl


خلاصه بازی
Creature in the Well یک اثر هک-اند-اسلش فوق العاده جذاب و سرعتی است که در سیاه چالی مخوف جریان دارد. در این بازی شما به عنوان آخرین واحد از نیروهای BOT-C ایفای نقش می کنید و باید برای بازگرداندن قدرت به این گروه به نبردی بزرگ در اعماق کوی بیابانی اعزام شوید. یک موجود عجیب الخلقه به تاسیسات حمله کرده است و ناامیدی همه جا را فراگرفته. شما باید مسیر خود را پیدا کرده و نیروهای قدرتمند را آزاد کنید. پوشش آن ها را از بین ببرید و شهر ماسه ای را از شر طوفان های شیطانی نجات دهید. بیش از ۲۰ سلاح منحصر به فرد به شما داده شده است تا در برابر دشمنان خود استفاده کنید و در صورت نیاز سلاح ها و لباس های خود را هم ارتقا دهید. این ارتقا می تواند نحوه بازی شما را تغییر دهد و دوام بیشتری در این صحرای طوفانی داشته باشید.
راهنمای عمومی ترینرها
– اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


– فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


– کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و … فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


– منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک