دانلود ترینر بازی Call of Duty: Black Ops

دانلود ترینر بازی Call of Duty: Black Ops

ترینر بازی Call of Duty: Black Ops
نسخه‌های مختلف ترینر


خلاصه بازی
بازی پیرامون شخصیتی با نام الکس میسون دنبال می‌شود. او یکی از اعضای سازمان CIA است. در سال 1968، میسون به یک صندلی در اتاقی مخفی بسته شده و مورد بازجوئی توسط گروهی از گروگان‌گیرها قرار می‌گیرد. آنان از او سوالاتی پیرامون پایگاه اعداد می‌پرسند ، الکس میسون به عنوان تلاش برای پاسخ به سوالات، چندین رویداد را نام می‌برد. در سال 1961، Mason, Woods و Bowman در عملیات 40 جهت ترور کردن فیدل کاسترو در کوبا و در مکانی موسوم به خلیج خوک‌ها شرکت داشته‌اند. الکس میسون در ادامه موفقیت ترور فیدل کاسترو، برای فرار از خاک کوبا نیاز به یک هواپیما پیدا می‌کند. اما به دلیل افزایش نیروهای امنیتی برای کشتار آنان، میسون تصمیم به حمایت از دوستان خود گرفته و به نیروهای کوبایی حمله می‌کند، اما در نهایت او موفق به مقابله با تعداد بالای این نیروها نشده و آنان او را دستگیر می‌کنند. پس از آنکه میسون به زندان منتقل می‌شود، او در آنجا با یک فرد روسی با نام ویکتور رزناف آشنا می‌شود. در سال‌های زندانی بودن، میسون و رزناف، نقشه‌ای برای فرار از زندان ورکوتا طرح‌ریزی کرده و به شکلی زیبایی نیز آن را اجرا می‌کنند؛ اما در نهایت این تنها میسون است که می‌تواند به سلامت از محوطه خارج شود. با بازگشت الکس میسون به ایالات متحده آمریکا، جان اِف کندی رئیس جمهور سابق آمریکا، مأموریت مهمی را به او محول می‌کند. او به میسون می‌گوید برای حفظ جهان از خطرات، لازم است Dragovich را که یک فرد روسی الاصل است را از بین ببرد. الکس میسون که نیز منتظر فرصتی این چنینی است، برای انتقام خود را آماده می‌کند.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده 5 دیدگاه

  1. omidjon کاربر مهمان گفت:

   ببخشید گه می شه مال BLACK OPS 2 را قرار دهید. ممنون از سایت خوبتون

   00
  2. آرمین کاربر مهمان گفت:

   چطوری فعال کنم لطفا جواب بدید تروخدا تروخدا

   00
   1. هادی اکبرزاده مدیر سایت گفت:

    راهنمای ترینرهارو مطالعه بفرمایید

  3. Mahdi کاربر مهمان گفت:

   ترینر بخش زامبیش کار نمیکنه اگه کسی بلده راهنمایی کنه لطفا

   40
  4. کاوه کاربر مهمان گفت:

   داداش من ترینر ابولفضل رو اجرا میکنم اصلا کار نمیکنه فقط صدای تفنگ میده .

   10
توضیحات دانلود نظرات اشتراک