دانلود ترینر بازی GreedFall

دانلود ترینر بازی GreedFall

ترینر بازی GreedFall
نسخه FLiNG


خلاصه بازی
Greedfall نام یکی از مورد انتظارترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ها در سبک نقش آفرینی، فانتزی، ماجراجویی و جهان‌باز تک نفره می‌باشد که تمرکز ویژه‌ای بر روی روایت داستانی دارد و در آن بازیکن می‌تواند شخصیت مورد علاقه‌ی خود را بسازد. در بازی جذاب GreedFall، شما درگیر یک تجربه‌ی اصیل نقش‌آفرینی می‌شوید که در دنیایی قرار می‌گیرید که جادو بر آن احاطه دارد و پر است از ثروت و اسرار گمشده و موجودات خارق‌العاده و شما باید در آن قدم بگذارید و داستان خود را تشکیل دهید. شما باید در یک سرزمینی ناشناخته، به جستوجو و اکتشاف بپردازید و با دشمن‌های خود مبارزه کنید. باید به انجام ماموریت‌ها و کوئست‌های بازی بپردازید و در مواقع مختلف باید از عناصر گوناگون همچون جنگ، دیپلماسی، فریب و یا مخفی کاری استفاده کنید. شما در انتخاب شخصیت خود و توسعه‌ی آن آزادی کامل دارید، می‌توانید انتخاب کنید شخصیتتان مرد باشد یا زن و اینکه لباس‌ها، مهارت‌ها، توانایی و جاودهای آن را انتخاب کنید. بازی GreedFall در تاریخ 19 شهریور برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک