تبلیغات

افزونه آپدیت شو وردپرس – تغییر تاریخ برروزرسانی در صورت دلخواه

افزونه آپدیت شو وردپرس – تغییر تاریخ برروزرسانی در صورت دلخواه
اطلاعیه
دانلود این پلاگین متوقف شده است.

برای هر پستی در وردپرس، یک زمان انتشار و یک زمان ویرایش وجود دارد. زمان انتشار موقعیست که شما پست را به حالت نمایش در سایت خود درمی‌آورید و به عبارتی منتشر می‌کنید تا کاربران بتوانند آن را مشاهده کنند؛ اما زمان ویرایش موقعیست که شما اقدام به تغییر محتوای پست خود کرده و مثلا توضیحات جدیدی به آن اضافه می‌کنید.

حالا ممکن است قالب سایت شما، قابلیتی داشته باشد که آخرین پست‌های ویرایش شده را نیز در بخشی از خود، به کاربران نمایش دهد. مثلا فرض کنید یک سایت اپلیکیشن و بازی اندرویدی به راه انداختید و نمایش پست‌های صفحه اصلی شما، براساس آخرین ویرایش است؛ به این معنا که نسخه جدید فایل APK منتشر شده است.

اما مشکل اینجاست که همیشه ویرایش یک پست، به معنی تغییر نسخه فایل نخواهد بود! مثلا اگر شما عنوان پست را کمی دستکاری کنید یا متن توضیحات آن را کمی نگارش کنید، زمان ویرایش پست نیز تغییر خواهد کرد! و این باعث می‌شود که آن پستی که واقعا هیچ برروزرسانی خاصی نداشته، در لیست برروزرسانی‌هایتان دیده شود! به عبارتی شما وقتی برروی دکمه «به‌روزرسانی» کلیک کنید، تاریخ ویرایش پست تغییر خواهد کرد!

راه حل چیست؟!

راه حل که زیاد است؛ اما ساده‌ترین آن این است که شما خودتان تعیین کنید که در زمان کلیک برروی دکمه برروزرسانی، تاریخ ویرایش تغییر کند یا خیر! و برای این کار، می‌توانید از افزونه‌ی «آپدیت شو» استفاده کنید. این افزرونه، یک گزینه‌ی تیک دار در بخش «انتشار» بصورت زیر اضافه می‌کند:

 

حالا هروقت بخواهید تاریخ ویرایش پست تغییر کند، کافیست تیک این گزینه را فعال کرده و سپس برروی دکمه به‌روزرسانی کلیک کنید.

باکس دانلود (نیم‌بها)

  • نسخه فایل 1.0
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک