توضیحات دانلود نظرات اشتراک
تبلیغات

دانلود فارسی ساز ویندوز 7

Windows 7 Persian Language Interface Pack
فارسی ساز ویندوز 7


این بسته نرم افزار فارسی ساز ويندوز محبوب 7، توسط مايكروسافت ارائه شده است. شما پس از نصب اين فارسی ساز بر روی ويندوز 7 خود، علاوه بر فارسی شدن تمامی بخشها و منوهای ويندوز 7، مي‌توانيد تمامس پيام‌ها و حتی Help ويندوز را با زبان شيرين فارسی مشاهده كنيد. شما می‌توانيد با دريافت بسته LIP ويندوز هفت و نصب آن بر روی ويندوز خود تمامی بخش‌های مورد استفاده خود را به زبان شيرين فارسی مشاهده كنيد اين نرم‌افزار قادر به فارسی سازی منوها،‌عناوين برنامه‌ها، برنامه‌های جادويی نصب، كادرهای گفتگو، و فارسي سازی تمام اخطارها و راهنماهای ويندوز 7 می‌باشد. يكی از بهترين گزينه‌هايی كه ما كاربران فارسی زبان مي‌توانيم از آن استفاده بهينه نماييم و ميتوان به بهترين مزيت اين فارسی ساز اشاره كرد، استفاده از راهنما يا همان Help ويندوز به زبان فارسی است كه از اين طريق مي‌توانيد به نكات بسيار جالبی در مورد اين ويندوز پي ببريد و ترفندهای استفاده از ويندوز محبوب 7 و همچنين روش پيكربندی سيستم خود و صدها موارد استفاده از اين ويندوز و نكاتي كه تا به حال در هيچ وب‌سايتی منتشر نشده است را بياموزيد.

قابليت‌ها

  • فارسي سازي متن در برنامه های جادویی، کادرهای گفتگو، منوها و عناوین راهنمایی و …
  • قابليت نصب و فارسي سازي ويندوز هاي 64 بيتي و 32 بيتي
  • قابليت فارسي سازي تمامي Help ويندوز
  • تبديل كل محيط ويندوز از راست به چپ
  • استفاده بسیار آسان از نرم افزار
  • عدم نیاز به پاک کردن و نصب مجدد ویندوز براي فارسي سازي
  • رایگان بودن نرم افزار و داراي حجم بسيار كم
  • سازگار با تمامي نسخه های مختلف ویندوز 7 و فارسي سازي آنها
  • و …

BitLocker
اگر رمزگذاری BitLocker شما فعال شد، تا قبل از نصب LIP آن را به حالت معلق نگهدارید. Control Panel را باز کنید، System and Security و سپس BitLocker Drive Encryption را فعال کنید. روی Suspend Protection کلیک کنید.
بازگشت به حالت قبل
برای تغییر زبان ویندوز به حالت قبل و یا تنظیم مجدد زبان انتخابی، مراحل زیر را انجام دهید:
وارد control Panel شده و گزینه Region and Language را انتخاب کنید و از سربرگ Keyboard and Language و در بخش انتهایی پنجره یعنی گزینه Choose a display language زبان مورد نظر خود را (فارسی یا انگلیسی) انتخاب کنید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه