توضیحات دانلود نظرات اشتراک
تبلیغات

دانلود ترینر بازی Devil May Cry 5 (DMC 5)

ترینر بازی Devil May Cry 5 (DMC 5)
نسخه‌های FLiNG و MrAntiFun


خلاصه بازی
در این نسخه از بازی Devil May Cry 5، می‌توانید به جای شخصیت‌های Dante, Nero و شخصیت مرموز و جدیدی به نام وی (V) بازی کنید. جنگیدن با گروه هیولاها به شما امتیاز استایل می‌دهد که این امتیاز بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند میزان حرکت به اطراف، جنگیدن بدون توقف و … محاسبه می‌شود. موسیقی بازی بر اساس عملکرد شما در جنگ‌ها، تغییر می‌کند . این بازی توسط موتور اختصاصی و قدرتمند Capcom به نام RE Engine ساخته شده است. به همین دلیل در این نسخه، شامل پیشرفت‌های گرافیکی چشمگیری از جمله، نزدیک‌تر شدن گرافیک شخصیت‌ها و محیط بازی به واقعیت، افکت‌ها و نور پردازی‌های خیره‌کننده و … خواهید بود. شیطانی که می‌شناختید در Devil May Cry 5 باز می‌گردد! هجوم هیولاهای مختلف وقتی شروع می‌شود که دانه‌های درخت شیطان (demon tree) در شهر Red Grave ریشه می‌کنند. هنگامی که این تهاجم جهنمی شروع به فتح شهر می‌کند، یک شکارچی شیطان جوان به نام نِرو (Nero) همراه با همکارش نیکو (Nico) از راه می‌رسند. نِرو نمی‌تواند از دست راستش استفاده کند؛ به همین خاطر از نیکو کمک می‌گیرد. نیکو برای او دست‌های مکانیکی با قابلیت‌های مختلفی می‌سازد تا به او قدرت بیشتری داده و بتواند هیولاها را از بین ببرد.
راهنمای عمومی ترینرها
– اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


– فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


– کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و … فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


– منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که توان و وقتش باشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه