تبلیغات

مود کاراکتر Thor برای GTA V (شخصیت ثور مارول)

مود کاراکتر Thor برای GTA V (شخصیت ثور مارول)

Thor: Asgard Pack [Add-On]
کارکتر ثور مارول


ثور
ثور (به انگلیسی: Thor) یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. این شخصیت توسط نویسنده/ویراستار استن لی خلق، و به وسیلهٔ نویسنده لری لیبر تکمیل، و توسط جک کربی به تصویر کشیده شد. ثور برای اولین بار در سفر به اسرار جلد ۸۳ام (اوت ۱۹۶۲) حضور پیدا کرد. این شخصیت با الهام از ایزد آذرخش در اساطیر اسکاندیناوی با همین نام ساخته شده‌است. او یکی از اعضای ثابت تمام گروه‌های ابر قهرمان انتقام‌جویان بود. شرکت مارول از شخصیت ثور در برنامه‌های تلویزیونی پویانمایی، پوشاک، اسباب‌بازی، بازی‌های ویدئویی، کارت‌های بازی و فیلم استفاده کرد.

این پک شامل:

  • ثور در Avengers
  • ثور در Age Of Ultron
  • Odin & Loki
  • Loki’s Staff (Scepter)
  • Thor’s Hammer

راهنما

پیشنیازها:


نصب مود:

1- هر کدام از کاراکترها، در فایل‌‌های جدایی برای دانلود قرار گرفته‌اند. چهار فایل اول، شامل کاراکترها هستند که پس از دانلود، درونشان یک پوشه با نام Model قرار دارد. شما بایستی محتوای داخل آن را به روش Normal روی AddonPeds نصب کنید.

2- فایل آخر که برای دانلود قرار گرفته است، شامل سلاح ها می‌باشد. آن را از حالت فشرده خارج ساخته و محتوای داخل پوشه‌ی Weapons را به مسیرهای زیر انتقال دهید:

update/x64/dlcpacks/patchday8ng/dlc.rpf/x64/models/cdimages/weapons.rpf


update/x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc.rpf/x64/models/cdimages/weapons.rpf


update/x64/dlcpacks/patchday2ng/dlc.rpf/x64/models/cdimages/weapons.rpf

تبلیغات
4 نظر
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس و دانشجوی ارشد رشته شبیه‌ساز هوشمند / همچنین در حال نوشتن یه رمان فانتزی (اگه خدا بخواد و تموم شه 😂)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده 4 دیدگاه