تبلیغات

مود Ingame Screenshot 1.1 برای GTA V – اسکرین شات در بازی

احتمالا برای ثبت لحظات مختلف در GTA V، دست به دامان ابزارهای زیادی شده‌اید! از گوشی موبایل واقعیتان گرفته که از صفحه مانیتور عکس بگیرید تا روش‌ها و برنامه‌های دیگر مختص اسکرین شات..! و یا حتی دوربین موبایل خود بازی که برای خود جای بحث داشته و در اینجا به آن نمی‌پردازیم!

اما چیزی که در این میان احساس می‌شود به آن نیاز داشته باشیم تا بتوانیم اسکرین شاتی خلاقانه و هوشمندی از بازی تهیه کرده و لحظات را از دست ندهیم، وجود یک دوربین آزاد در بازی، به همراه قابلیت توقف فریم بازی می‌باشد! و البته قابلیت‌های دیگری از جمله چرخش، زوم و …

بدین منظور، مود Ingame Screenshot ایجاد شده است تا با فراهم کردن امکانات بالا، قابلیت عکس گرفتن و ثبت لحظات بازی را به بهترین شکل برایتان فراهم سازد!

توجه
متاسفانه در حال حاظر، قابلیت گرفتن مستقیم اسکرین شات در خود این مود قرار داده نشده و برای گرفتن اسکرین شات، همچنان بایستی از ابزارهای جانبی دیگری استفاده کنید! البته این مورد چندان مهم نیست! شما می‌توانید لینک «آموزش گرفتن اسکرین شات در بازی بدون هیچ برنامه» را مطالعه کرده و به آسانی اسکرین شات خود را تهیه و ذخیره کنید.

راهنما

پیشنیازها: وارد لینک «Script Hook V + پلاگین‌ها» شده و تمامی موارد گفته شده در آن را به دقت انجام دهید.


نصب مود: مود را از انتهای مطلب دانلود کرده و محتوای درون آن را به پوشه‌ی scripts در محصل نصب بازی انتقال دهید.


استفاده از مود در بازی:

در مpیط بازی، از کلید J برای فعال و غیرفعال کردن مود استفاده کنید! به محض فشرده این کلید، بازی متوقف شده و شما به صورت یک دوربین آزاد خارج از کاراکتر درخواهید آمد؛ گزینه‌هایی نیز در انتهای صفحه برایتان نمایش داده می‌شوند که هرکدام با دکمه‌هایی از روی کیبورد کار می‌کنند:

  • کلیدهای W, A, S, D: جابه‌جایی نسبت به دید دوربین
  • حرکت ماوس: تغییر دید دوربین
  • کلید H: مخفی کردن این گزینه‌ها جهت گرفتن اسکرین شات
  • Space: تغییر وضعیت بین توقف و حرکت بسیار آهسته (مثلا به چشمان یک کاراکتر نزدیک شوید تا تغییر فریم‌های بدن او را مشاهده کنید)
  • G: تغییر حالت حرکت آهسته به عادی و برعکس
  • کلیدهای راست و چپ: چرخش دوربین نسبت به مرکز مختصات خودش
  • کلیدهای جهت بالا و پایین: زوم و آنزوم
  • کلید R: ریست کردن نسبت به مبداء مختصات
نکته
بزرگترین مزیت این مود، این است که با توقف فریم‌ها و تبدیل شدن به دوربین آزاد، اجازه می‌دهد تا اگر یک اتفاق جالبی در بازی رخ داد، بتوانیم از هر زاویه‌ی که دوست داریم از آن اسکرین شات و یا به عبارتی تصویری تهیه کنیم.

ویدیو

مشخصات فایل و دانلود
  • نسخه فایل:1.1
  • پسورد در صورت نیاز:www.fullkade.com
تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس / مدیر فول کده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه