تبلیغات
تبلیغات

دانلود Crowd City 1.7.8 اندروید – بازی شهر شلوغ + مود

بازی Crowd City اندروید
بازی آرکید شهر شلوغ
به همراه نسخه‌ی مود شده (آنلاک)
تست شده با اجرای آفلاین


Crowd City (شهر شلوغ)، عنوان بازی جذاب، ساده و در عین حال، فوق العاده‌ایست که توسط استودیوی بازی سازی VOODOO تولید شده است. گرچه این بازی ممکن است ساده باشد، اما شاید ایده‌ای همانند آن را قبلا ندیده باشیم.

در این بازی، که در شهری با خیابان‌ها و ساختمان‌های متعدد برگزار می‌شود، شما به عنوان رهبر یک گروه از مردم باید تا جایی که می‌توانید به سمت مردم عادی حرکت کرده و آن ها را جزء گروه خود نمایید؛ تا تعداد نفرات گروه شما بزرگ‌تر شود. درواقع بازی به این صورت است که در ابتدای آن شما به صورت یک گروه چند نفره باید به اطراف حرکت کنید. اعضای گروه شما با رنگ آبی مشخص شده‌اند. رقبای شما نیز همانند شما دارای گروه بوده و رنگ هر گروه متفاوت است. به محض شروع بازی، شما باید با هدایت رهبر گروه به اطراف و رفتن به سمت مردم عادی و بی‌طرف (که با رنگ سفید مشخص شده‌اند) آن ها را جزء گروه خود کنید. اعضای تیم شما نیز هرجا که رهبر تیم حرکت کند به دنبال او می‌روند.

مراقب باشید
مراقب باشید! نزدیک گروه‌هایی که تعدادشان از گروه شما زیاد است نشوید و از آنها فرار کنید تا نتوانند افراد شما را گول زده و جزء گروه خودشان نمایند. فقط در صورتی نزدیکشان شوید که تعداد گروه شما زیاد باشد.

Crowd City ANDROID GameApplication
4.8 20
0

مشخصات فایل و دانلود

  • نسخه فایل 1.7.8
  • نسخه مورد نیاز +4.4
  • درجه سنی +3
  • لینک گوگل پلی
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه