تبلیغات

افزونه Enable Media Replace وردپرس – جایگزین تصاویر آپلود شده با تصویر جدید

افزونه Enable Media Replace وردپرس – جایگزین تصاویر آپلود شده با تصویر جدید

افزونه Enable Media Replace وردپرس
جایگزین فایل‌های آپلود شده در وردپرس، با فایل‌های جدید


ممکن است یک مطلب آموزشی درمورد یک نرم‌افزار منتشر کرده باشید؛ ولی حالا با آپدیت جدید نرم‌افزار، شاید محیط آن تغییر کرده باشد! که طبیعتا پست شما از ارزش کافی برخوردار نخواهد بود و کاربر را سردرگم می‌کند. در این حالت شما شاید تصاویر قبلی را حذف و تصاویر جدیدی را آپلود کنید؛ اما این کار نه تنها خوب نیست، بلکه زمان زیادی را می‌گیرد!

شما به راحتی می‌توانید با نصب افزونه‌ی Enable Media Replace، تصاویر و سایر فایل‌هایی که در وردپرس آپلود کرده‌اید را با آپلود یک فایل جدیدی جایگزین نمایید. در ادامه با فول کده همراه باشید تا به طریقه‌ی استفاده از این پلاگین بپردازیم. (لینک دانلود پلاگین در انتهای مطلب قرار دارد)

راهنما (براساس نسخه 3.2.7)

پس از نصب پلاگین، به دو روش می‌توانید فایل خود را جایگزین کنید.

1- رفتن به بخش رسانه>کتابخانه

همانطور که در تصویر فوق می‌بینید، در این بخش دو آیکون وجود دارند که از طریق آنها می‌توانید چینش فایل‌ها را تغییر دهید. آیکونی که به آن اشاره شده، فایل‌ها را به صورت لیستی در می‌آورد. و در این حالت با بردن ماوس روی هرفایلی، گزینه‌ی «Replace media» را زیر آن مشاهده خواهید کرد. و سپس با کلیک روی این گزینه، می‌توانید تصویر جدید خود را آپلود کنید. به صورت زیر:

و اما اگر در همان حالت گرید قرار داشتید، روی هر تصویری کلیک کنید تا پنجره‌ی آن باز شود. سپس گزینه‌ی «Upload a new file» را در مشخصات فایل مشاهده خواهید کرد که در واقع همان گزینه‌ی «Replace media» می‌باشد.

2- تغییر از داخل خود پست

روی گزینه‌ی «افزودن پرونده چندرسانه‌ای» کلیک کنید. سپس همانند قبل، فایل خود را انتخاب کرده و از مشخصات آن روی «Upload a new file» کلیک کنید.


باکس دانلود (نیم‌بها)

  • نسخه فایل 3.3.1
  • نسخه مورد نیاز WP +4.0 PHP +5.4
  • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک