دانلود ترینر بازی Assassin’s Creed Rogue (آساسینز کرید روگ)

دانلود ترینر بازی Assassin’s Creed Rogue (آساسینز کرید روگ)

ترینر بازی Assassin’s Creed Rogue (آساسینز کرید روگ)
نسخه‌های FLiNG و LinGon و MrAntiFun و Uplink


خلاصه بازی
داستان بازی Assassin’s Creed Rogue، روایت گر زندگی کاراکتری کاملاً جدید به نام Shay Patrick Cormac است، اما شما از همان ابتدای بازی توانایی کنترل Shay به عنوان یک تمپلار را نخواهید داشت بلکه پس از ورود به بازی او را به عنوان یک اساسین کنترل خواهید کرد. Shay جوان که به اطاعت از دستورات مافوق خود برای انجام مأموریتی به پرتغال می‌رود، منجر به مرگ خیل عظیمی می‌شود. بنا بر این بلافاصله از فرقه اساسین ها جدا شده و برای مبارزه با این گروه به تمپلار ها می‌پیوندد. حال زندگی Shay رنگ و بویی تازه به خود گرفته است و ماجراجویی او برای قتل اساسین ها شروع می‌شود.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده 8 دیدگاه

  1. نمیگم کاربر مهمان گفت:

   سلام کدوم ترینر از نظر اجرا و کارایی بهتره

   30
   1. هادی اکبرزاده مدیر سایت گفت:

    سلام. ترینرهارو به ترتیب قرار میدیم. معمولا FLiNG بهتره

  2. بنیامین کاربر مهمان گفت:

   ببخشید برای من یه ارور میده میزنه address not found please try to restart the game and trainer چگونه مشکل را حل کنم

   10
   1. حسین کاربر مهمان گفت:

    ترینر رو به پوشه ای که بازیو نصب کردین منتقل کنید بعد از اونجا با کلیک راست روی ترینر و انتخاب گزینه run as adminstrator ترینر رو اجرا کنید وبعد بازیو باز کنید ازش لذت ببرید.

    00
  3. ARMAN کاربر مهمان گفت:

   ترینر باید در کدوم قسمت و چطوری اجرا کنیم؟

   00
   1. هادی اکبرزاده مدیر سایت گفت:

    توضیحات رو مطالعه کنید!

  4. ابوالفضل کاربر مهمان گفت:

   واقغا عالیه من ۳ومیه رو انتخاب کردم همون ۴ مگیه جواب داد

   20
  5. حسین کاربر مهمان گفت:

   چرا این ترینتر رو نسخه گردو جواب نمیده

   00
توضیحات دانلود نظرات اشتراک