تبلیغات

دانلود ترینر بازی The Bards Tale IV: Barrows Deep

ترینر بازی The Bards Tale IV: Barrows Deep


خلاصه بازی
The Bard’s Tale IV: Barrows Deep یک بازی نقش‌آفرینی است که inXile Entertainment آن را توسعه داده است. بازی در سبک Dungeon Crawler است و شما باید دخمه‌ها و غارهای زیادی را کاوش کنید و با دشمنان زیادی مبارزه کنید. اولین نسخه از سری The Bard’s Tale در سال 1985 روانه‌ی بازار شد که توجه بازیبازان را به خود جلب کرد. نسخه‌ی آخر بازی در سال 2015 معرفی شد و با کمک‌های مردمی، در سال 2018 روانه‌ی بازار شد.

بعد از صد سال، ویرانی‌های وحشیانه‌ی Skara Brae فراموش شده است اما در سایه‌ها موجود پلیدی تا به امروز منتظر فرا رسیدن موقعیت خود بوده است. اکنون زمانی است که اشخاص تندرو به قدرت رسیده‌اند و Adventurer’s Guild مختل شده است. این گروه به بهانه‌ی جرم و جنایت مورد تعقیب هستند و بسیاری از آنان در زندان به سر می‌برند. اکنون نوبت شخصیت اصلی داستان است تا دنیا را از دست این موجود پلید نجات دهد و مانع از وقوع یافتن یک نابودی تمام عیار دیگر شود. شما در بازی می‌توانید اسرار زیادی از وقایع گذشته را کشف کنید و پرده از رازهای آن بردارید.

فایل ترینر را اجرا کرده و وارد بازی شوید.

ترینر MrAntiFun

کلیدهای ترینر در بازی:

  • F1: سلامتی بی‌نهایت
  • F2: مقدار Spell Points بی‌نهایت
  • F3:  مقدار Action Points بی‌نهایت
  • F4: مقدار Action Cooldown بی‌نهایت
  • F5: مقدار Skill Points (مهارت) بی‌نهایت
  • F6: مگا گولد (Mega Gold)
تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس و دانشجوی ارشد رشته شبیه‌ساز هوشمند - در حال نوشتن یه رمان (اگه خدا بخواد و تموم شه 😂)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه