تبلیغات

دانلود ترینر بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

دانلود ترینر بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

ترینر بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep
نسخه MrAntiFun


خلاصه بازی
The Bard’s Tale IV: Barrows Deep یک بازی نقش‌آفرینی است که inXile Entertainment آن را توسعه داده است. بازی در سبک Dungeon Crawler است و شما باید دخمه‌ها و غارهای زیادی را کاوش کنید و با دشمنان زیادی مبارزه کنید. اولین نسخه از سری The Bard’s Tale در سال 1985 روانه‌ی بازار شد که توجه بازیبازان را به خود جلب کرد. نسخه‌ی آخر بازی در سال 2015 معرفی شد و با کمک‌های مردمی، در سال 2018 روانه‌ی بازار شد.

بعد از صد سال، ویرانی‌های وحشیانه‌ی Skara Brae فراموش شده است اما در سایه‌ها موجود پلیدی تا به امروز منتظر فرا رسیدن موقعیت خود بوده است. اکنون زمانی است که اشخاص تندرو به قدرت رسیده‌اند و Adventurer’s Guild مختل شده است. این گروه به بهانه‌ی جرم و جنایت مورد تعقیب هستند و بسیاری از آنان در زندان به سر می‌برند. اکنون نوبت شخصیت اصلی داستان است تا دنیا را از دست این موجود پلید نجات دهد و مانع از وقوع یافتن یک نابودی تمام عیار دیگر شود. شما در بازی می‌توانید اسرار زیادی از وقایع گذشته را کشف کنید و پرده از رازهای آن بردارید.

راهنمای عمومی ترینرها
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

کلیدهای ترینر MrAntiFun

  • F1: سلامتی بی‌نهایت
  • F2: مقدار Spell Points بی‌نهایت
  • F3:  مقدار Action Points بی‌نهایت
  • F4: مقدار Action Cooldown بی‌نهایت
  • F5: مقدار Skill Points (مهارت) بی‌نهایت
  • F6: مگا گولد (Mega Gold)

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک